Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, végignéztem. Hogyan...

Megcsalt, végignéztem. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, 1,5év járás után megcsalt (megdugott egy csajt, semmi több) tudom hogy hibás voltam, megbocsátottam hónapok alatt túlléptem rajt. Persze nem bíztam meg benne, rettegtem hogy újra meg fogja tenni...

S ismét megtette, tanúja voltam a "félrekefélésnek". Sokkot kaptam, nem szóltam neki, hogy tudom... Csak később... Szakítottunk. 3 hónap múlva összejöttünk.


Nem tudom túltenni magam ezen az egészen. Tudom, hogy szeret, mindent megtesz értem... Ha nem emészteném magam a múlton a legboldogabb párkapcsolat lenne a miénk.


Ha valaki volt már hasonló helyzetben, kérem segítsen!

Mivel léphetnék túl ezen az egészen?


A válaszokat előre is köszönöm!!!



2012. febr. 23. 17:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
94%

Ajjaj olyan furan latod a dolgokat mintha agymosott lennel, ezekre a konkluziokra mind magadtol jutottal vagy o vezetett ra?

Eloszor segelykialtas volt , tahat az igazi aldozat itt o volt. Masodik alkalommal meg nem birta h te depresszios vagy ezert kikapcsolodaskent (es persze szigoruan terapiaszeruen)felrekufircolt. Hat igen o kemenyen dolgozik hogy megmentse a kapcsolatotokat.

Neked nagyon fel van borulva az ertekrended. Nem csak az a baj h o nem tisztel, hanem te sem gondolsz sokat magadrol(talan pont ezt erzi). Ez a massal is csak lefutnam ugyanazokat a koroket teljesen a megcsalt nok gondolkozasa. Tegyuk fel h igaz(bar allitasod szerint mar felnyitotta a szemed tehat mar tudod h mit nem kell csinalnod h ne csaljanak meg) akkor is ott legalabb nem lesz ott a kep a fejedben a kettojukrol.

Visszaterve az eredeti kerdesedhez h csak arra kersz tanacsot hogy blokkod a kepet az aktusrol, talan kepzeld oda a sajat arcod. De most komolyan hagyd mar ott, add mar meg a lehetoseget magadnak arra h normalis kapcsolatod legyen. Hagyd abba az onmarcangolast.

2012. márc. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!