Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire ragaszkodtok...

Férfiak! Mennyire ragaszkodtok a párotokhoz? Mire véljem a párom viselkedését?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy veszem észre, hogy nem hiányzok neki ha sokáig nem találkozunk. Beszélünk ugyanúgy telefonon közben, valamint ha együtt vagyunk bújós és érzem, hogy szeret. De.. Engem sokkal jobban megvisel ha nem tudunk találkozni, őt közel sem annyira mint engem. Van egy lehetőségem, kimenni külföldre dolgozni, ő nagyban támogatja, hogy a nyelvtudásom is javulna és kb a 4szeresét keresném mint itthon. Nem sok idő, pár hónap, de úgy veszem észre eszébe sem jutott, hogy akkor most havi szinten egyszer fogunk találkozni.

Normális ez? Vagy csak én vagyok a hisztis, ő meg reálisan látja a dolgokat. El vagyok képedve sokszor ezen a viselkedésen. Tudom, hogy nem mindenki egyforma de azt hittem, hogy a szerelmesek jobban ragaszkodnak egymáshoz.



2012. febr. 26. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugi nálunk is ugyanez van! Biztos szeret, csak te vagy az érzelmesebb fél, ahogy ez általában lenni szokott.

Ha nem látom 1 hétig, én sírok, szenvedek, nagyon tud hiányozni és ezt el is mondom neki. Ő lerendez annyival, h én is hiányzom neki, de ő ezt a külön töltött időt próbálja nem tragikusan felfogni, lefoglalja magát mással( gépezik, tanul, elmegy futni...stb.) és addig sem rám gondol, nem hiányzom neki úgy annyira. Rosszul szokott ez esni, de ha jobban belegondolok igaza van. Csak én nem tudom magam annyira lefoglalni, h ne jusson 10 percenként eszembe :( Túlságosan ragaszkodok hozzá.

Viszont ha sok idő után végre találkozunk, annál nagyobb öröm nincs!!!Akkor a föld felett lebegünk :D


22/L és 25/F 3 éves kapcsolat

2012. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarja kimutatni,hogy mennyire rossz lesz neki,hogy nem leszel itthon.Vannak ilyen emberek.Nekem a vőlegényem van külföldön,én a lányunkkal itthon.A párom 4-5 hetente hazajön,de én addig majd' belepusztulok a hiányába,a párom pedig mindig azt mondogatja,hogy legyek erős és ne mondogassam mindig,hogy mennyire hiányzik,mert rossz neki hallani.Igy próbálom nem mondani neki,a mindennapos beszélgetés során ,de azért néha kicsúszik ;) .Még egy darabig nálunk igy fognak működni a dolgok nálunk,aztán ősztől költözünk a párom után.
2012. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi utolsó neked is :) az életkoraink is megegyeznek 10 év eltéréssel és mi is 3 éve vagyunk együtt:)
2012. febr. 26. 17:27
 14/15 A kérdező kommentje:

#12-es köszi neked is

nem lehet könnyű, főleg, hogy nektek gyereketek is van:(

2012. febr. 26. 17:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem könnyű,ma 1 hete,hogy visszament,itthon volt elég sok időt ,mert nem tudták a következő munkát elkezdeni kint (München).Nálunk tavaly nyártól megy igy,amúgy 10 éve élünk együtt,olyanok vagyunk mint a borsó,meg a héjja,ezelőtt a külföldi meló előtt mindent együtt csináltunk,mindenhová együtt mentünk.Igen,itt vagyunk 2-en a lányommal,úgy hogy semmi segitség nincs,szülők párom részéről nem élnek,nekem vidéken vannak.Rossz nagyon nekem,de ezt kell csinálni,amig mi is nem tudunk kimenni... Bocsi,hogy ezeket leirtam,csak jólesett kicsit "beszélni" róla.
2012. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!