Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós jelölt megkeseríti az...

Anyós jelölt megkeseríti az életemet?!

Figyelt kérdés

Nem értem miért, de utál. A páromnak korai magömlése van, e mellé merevedési problémával is küzd. Az anyja tud róla... Már ez sem normális. Múltkor eljött hozzám, az én lakásomba, és leosztott, hogy az én hibám hogy nem megy a szex (már jóval azelőtt megvolt ez a probléma, hogy engem megismert volna), és másnak is kelleni fog így a fia, úgyhogy lépjek le.

Mindenhol megpróbál alám tenni. A legundorítóbb húzása az volt, hogy felhívta édesanyámat, akitől 200 km-re élek, és még sosem találkoztak, és közölte vele , hogy pánikbeteg vagyok, és kezeltetni kellene. Anyukám azóta is halálra aggódja magát értem, mivel alig találkozunk a táv miatt, és fél, hogy bajom lesz. Lassan ellehetetleníti az életem.

A szexuális életünk is elég nagy teher volt a kapcsolatunknak, rengeteg szeretet és türelem kellett ahhoz, hogy beletörődjek hogy tulajdonképpen én erről lemondhatok egy életre... De az anyósproblémát végképp nem tudom elviselni. Sajnos a párom még otthon lakik, most terveznénk az összeköltözést, de nem tudom, bele szabad-e mennem ebbe így. Ez a nő nem normális. És a párom nem hajlandó belátni, hogy utál az anyja, és tönkre akar tenni. Szerinte csak nem gondolja végig a tettei következményeit. Mit tegyek? Muszáj visszavágnom neki, hogy lássa hogy nem taposhat el. Sajnos békülni már próbáltam, de a kedvességemet visszautasítja már annyira, hogy nem szól hozzám. Szóval, ha harc, hát legyen harc. Ötletek?


2012. febr. 27. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
ne offolj,másik kérdésnél ki lett tárgyalva hogy némelyik tizenéves igenis értelmesebb mint sok papiron felnőtt ember
2012. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tervek szerint 120 km-re költöznék. Bízom benne, hogy ilyen táv mellett feladja az anyja, plusz hogy nálunk is helyre jönnek a gondok. Sajnos lassan már kezdem azt érezni néha, hogy pszichiátrián a helyem... De remélem ki tudok tartani, és minden jóra fordul,
2012. febr. 27. 21:36
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

szerintem hagyd abba a mártírkodást, mert senki nem fog megjutalmazni érte.

keress egy FÉRFI aki nem anyuci pici fia. szabadulj meg mindkét nyomorulttól, legalább esélyed lezs egy nomrális életre


(persze úgysem ezt fogod tenni, hanem feladod önmagad, mert egy olyan idiótába vagy szerelmes aki az anyjának meséli el a korai magömlését----Úristen. Jó fej srác lehet amúgy biztosan nagyon férfias meg minden, megértem hogy rá akarsz támaszkodni egy életen át :-P

2012. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!