Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmennétek?

Mit csináljak? Elmennétek?

Figyelt kérdés

Erre az álláshirdetésre jelentkeztem:


[link]


Ami idáig szép is, csak az előbb felhívott a nő tőlük és behívott, és tisztára "beszívott" hangja volt, megegyeztünk egy időpontban, és utána még variált kettővel hogy ha mégsem jó akkor ott van ez és ez. És a címet sem akarta először megmondani.

Mit csináljak? Elmenjek az interjúra? Az első nagy állásomat keresem.


2012. márc. 1. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes a link amit 9 írt. Szánalmas, hogy le akarják húzni a bőrt az emberekről. Felháborító, komolyan mondom.


Egyszer voltam még sulis koromban egy bébiszitter interjún, ahol kiderült, hogy fizessek 15 000 forintot és akkor majd beletesznek a katalógusukba, hátha valaki kiválaszt. Mint a modellügynökségeken. Röhej. Mondtam, hogy ha annyi pénzem lenne, hogy ilyenekre költhetném, nem keresnék annyira munkát és ez nyilván másokra is igaz.


Ennél már csak a Zepter fáraszt jobban.


Amúgy most már csak azért is elmennék.

2012. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az is gyanús, hogy semmilyen konkrét végzettséget nem kérnek.
2012. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem megyek el, látom ti sem tartjátok jó ötletnek, és körbekérdezősködtem az ismerőseimnél és ők sem ajánlották....
2012. márc. 1. 13:14
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakorlat nem szükséges, a cég oktatást nyújt."


ez vagy házalós meló, vagy call centeres... mellesleg a kiíró nem ismeri a magyar nyelvtan szabályait, elég igénytelennek és komolytalannak tűnik így ez a hirdetés...

2012. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!