Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:

Ha nem hinném el, akkor mi a fenének válaszolnék? Itt azok a tények, amiket ő megoszt velünk. Ha valaki nem erre válaszol, az egyáltalán minek ír? A saját agyszüleményére reagál. Ha a kérdező hazudik, az az ő baja, mert hazugságra kap választ, de ha nem hazudik és a kitalált marhaságra kap reakciót, azzal aztán marha sokra megy.


A zárómondatodra, anyámnak segítek és ő is segít nekem. Az viszont biztos hatalmas segítséget nyújt, aki azt mondja a saját gyerekére, hogy a húgáé.

2012. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
100%

A 85-ös hozzászóló vagyok


"Zárómondatnak még leírom, hogy nem tudom van-e gyereketek,"


Van, kettő is. Mit nem értesz azon, hogy nem a pénz a lényeg? Nem ez a fő üzenete az egésznek. Akkor én kimondom, a nővére egy parazita.

2012. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
Qrva érdekes ám, hogy mindenki milyen édes kis családból származik és mégis normálisnak érzitek hogy a nővérétől pénzt kérjen a gyerekvigyázásért.
2012. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem értetted mire költi a pénzét, mire spórol egy ilyen korú gyerek, például erre, de mondhattam volna egy kabátot is, vagy akár csokit is..
2012. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
40%
Nővér parazita, húga meg kis fejőgép. Jó család.
2012. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
Az a rohadt érdekes, hogy a világot érzed anyagiasnak, holott te lovagolsz a pénzen, rajtad kívül mindenki a mögöttes érzéseket látta meg először.
2012. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
100%
A fejőgép pedig az, aki csak kér, de nem nyújt semmit.
2012. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
40%

Én azért gondolom, hogy a pénz a lényeg, mert az volt a kérdés. Tessék:



Sz.emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?


Tökmindegy, utána miket írt, a lényeg ez, hogy a barinők pénzt kaptak, akkor neki is kell 14 évesen, mert vigyáz a kicsi rokonára. És akinek ez egy szint, annak is gratulálok.

2012. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:

93: Nem, én azt érzem normálisnak, hogy beintett a parazita életmódot folytató, anyának nem nevezhető (egy anya nem tagadja le a gyerekét) nőegyednek.


Az, hogy a sztori igaz-e vagy sem, lényegtelen. A megadott információk alapján mondom hogy mi a véleményem, nem pedig az alapján, amit én képzelek a történetbe.

2012. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
47%
Mögöttes érzés? Mi? Az, hogy jól teszi ha kér? Mert ezt ismételgeted te is, már megbocsáss......bort iszik, vizet prédikál.
2012. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!