Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
 81/115 anonim ***** válasza:
De a kislány belerokkan, ha 14 évesen nincs jövedelme? Te nem érted..........mindegy is, nekem ez tényleg magas, amiről itt beszélsz.....igazságérzete van a kislánynak, mert pénzt kér hogy vigyázzon az unokaöcsikéjére.
2012. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de igaza van. Amit ő említett sztori, az alapján, aki kedvesen és mosolyogva segít az kb. hagyja magát porig alázni.

Tudod mikor segítenék én olyannak, aki beközli, hogy ez a dolgom és még meg sem köszöni? Ossza a saját idejét és csináljon a kocsijával, amit akar, nekem ez a véleményem az ilyenről

2012. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
Itt MI ketten is különbözünk felfogásban. Mást tartasz te természetesnek és mást én. Ne bújj a kérdező családja mögé, hiszen Te is normálisnak tartod amit ír....én meg nem. Szerintem mindkét gyerek gáz, csak egyik már nem gyerek tehát lehetne több esze, a másiktól épp most veszed el....mert bunkóságra biztatod. De ilyen a világ, aki nem anyagias, az balek.
2012. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismersz-e ilyen korú gyereket, de ilyenkor már szeretnek sminket venni, nálunk a hajvasaló a menő mostanság.

Az igazságérzet pedig arra vonatkozott, hogy felháborodik, hogy ő egy köszönömöt sem kap ugyanazért, amiért mások tízezret.

2012. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:

"Igazából el sem tudom képzelni milyen család lehet, ahol ez normális...és ez nem csak a kérdezőre vonatkozik, hanem a helyeslőkre is."


Én olyan családból jövök, ahol anyukámék igyekeztek, hogy nekem lakást adjanak, amikor rosszul álltunk akkor amikor nekem jött meg a fizetésem, akkor én adtam nekik, amikor megérkezett a nyugdíj akkor ők nekem (pont 2 hetes csúszás volt,így mindig tudtunk egymáson segíteni), a gyerekekre állandóan vigyáznak. A tesóm gyerekére én is vigyáztam mindig szívesen és ingyen, amikor nekem kellett kezes a bankhitelhez, akkor azonnal jött kérés nélkül, mert ez volt a természetes. Hát én ilyen családból jöttem.

De ahogy a mondás tartja, a lóf.. nak is van vége. A kérdezőnél nagyon egyenlőtlenek a családi viszonyok, és bizony hülye lenne, ha a nővér gyerekére vigyázna, amíg az bulizgatni jár. És itt nem arról van szó, hogy a fáradt dolgozó anyuka egyszer-egyszer elmehessen kikapcsolódni.

2012. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
Tényleg más a felfogásunk. Szerintem az a bunkó, aki nem köszöni meg a segítséget.
2012. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
Köszönöm 86-os én is ezt próbálnám érzékeltetni, de egyszerűen képtelenség, mert nem érti miről beszélek.
2012. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
40%

Csak egy dolgot nem értek. Honnan tudjuk, hoghy ez így történik valóban? HOgy a nővér közli, hogy ez a dolga......ugyanmár.


Zárómondatnak még leírom, hogy nem tudom van-e gyereketek, de ha van megnézném a szátokat, amikor elétek áll anyukátok vagy anyóspajti és kiszámlázná a gyereketekkel eltöltött olyan időt, amikor ti kértétek hogy vigyázzon már rá egy kicsit, mert el kell intéznetek valamit.............................................ugyanis nem mindig csak a nagyik kérik. Sokszor az anyukák is. Csak aztán igazságosan tejeljetek, mert a nagyiknak is volt ám felelőssége!

2012. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:

De értem.



ELhiszitek egy sértett kiskamasz minden szavát :) Gratula :)

2012. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
47%
Hajvasaló.....na ez szép. Erre kell tanítani a kamaszokat. Hogy fejje meg a tesóját hogy hajvasalót vegyen. Édes istenem...
2012. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!