Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
59%

Amikor elolvastam először a főoldalon a kérdést, akkor én is azt mondtam magamban, hogy na majd jól megírom a kérdezőnek, hogy mekkora egy gyökér, milyen már a testvérétől pénzt kérni a segítségért, ha neki lesz gyereke, milyen jó lesz, ha visszakapja.

De mindennek van határa.

2012. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 A kérdező kommentje:

Úristen mennyi válasz!


Ami szemet szűúrt így a végére,hogy vki irta hogy "követelem" a pénzt. Ez nagyon rosszul esett mert nem követeltem hanem szimplán megkérdeztem,mondta h esze ágába sincs adni,mert hát a rokonomra kéne vigyázni. Nem adott én sem vigyáztam rá.


Azért kértem tőle most először pénzt,mert idegesít h mig A BARÁTNŐI MENNYIT KAPNAK ,ADDIG ANYA EGY CSOMÓT DOLGOZIK H MEGTUDJUNK ÉLNI,ÉS MÉGSE TUDTUNK NEKEM UJ NADRÁGOT MÁR ÉVEK ÓTA. PEDIG TESÓM IS ADA REZSIBE,MEG MINDENBE BESZÁLL ANYAGILAG,ÉS MÉGSE TELIK RÁ.


véletlenül nyomtam meg a caps lockot amugy,de már nincs kedvem átirni.


Szerintem nem olyan nagy bűn h szeretnék néhány uj ruhát magamnak. És igenis munka az h vigyázok a gyerekre. Én is elmehetnék bulizni vagy vmi,de nem tudok mert tesóm teljesen természetesnek veszi h én vagy anya vigyázun a gyerekre,ha nincs melo,vagy suli. Nekem is lenne más dolgom,mint az h gyerekkel játszak. tanulnom kéne,vagy jó lenne elenni mászkálni egyet. De nem tudok.


Anya meg senki se érti a tesómat h miért lett ilyen. A pici apjával 13 éves koruk óta jártak ,és mikor tesóm terhes lett elhagyta őt egy másikért. Szerintem ettől kattant be. A szüleim amugy elváltak azért csak anya nevel,apámmal nem is tartjuk a kapcsolatot. Egyszer az apai mamámnak meséltem h mit csinál tesóm,de azt mondta h hát kijár tesómnak is egy kis szórakozás,így inkább már hozzá se megyek le mert csak fel idegesítem magam. Szerintem nem jár ki neki ennyi szórakozás hiszen pici gyereke van. Anya meg már belefáradt ebbe az egészbe amit a tesóm csinál.


ja,és az is tök rosszul esett h irták h majd én is kitartott leszek mert h már most pénzt merek kérni a tesómtól. Mert ez nem így van. Hát látom én is milyen gáz a tesóm,miért követném a példáját? meg h pénzéhes vagyok. Mért akkora nagy baj ha szeretnék néhány új ruhát,és nem tudok máshogy pénzt keresni anyukám meg nem tud adni?Szerintem meg tesóm barátnői a pénzéhesek mert van pofájuk ennyi sok pénz elfogadni mert vigyáznak a picire.



Inkább ne is irjanak senki ide választ mert csak rosszul esik,és ideges leszek tőle. köszönöm.

2012. márc. 4. 14:21
 113/115 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem semmi,én nem kérnék ennyit,sőt,pénzt sem egy estéért.
2012. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezeknek a válaszoknak a 80%-át kettő vagy három ember párbeszéde adja. :) Ha megnézed, az utolsó legalább 7 oldal egy 77 illetve 76%-os válaszadótól származnak, néha hozzászól egy 80vhány %-os.
2012. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
Nyilván ha vészhelyzet van,ha kórházba, vagy esetleg dolgozni kell mennie és nincs kire bízni a gyereket, akkor még talán gáz pénzt kérni szerintem, de mivel bulizni ment és neked meg egy nadrágra sem telik, így teljesen jogos ha pénzt kérsz érte.
2012. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!