Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább a kicsinek legyen esze, ha a nagynak nincs. Nem kell akkor neki is pénzéhesnek lennie. Mert ez az. Keresni a saját testvérén. Meg a kisgyereken..."


Keresni a saját testvérén? Miért a nagyobb mit csinál? Kitartatja magát az anyjával meg a pasijával.

Ha nem állítják le, akkor mikor fog észhez térni? Ha a hugica vigyáz mindig a kicsire, akkor a nővérének mikor jön meg az esze? Nem fog, miért is változtatna, hiszen kényelmes így a helyzete, másokon élősködni.

2012. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:

De röpködnek itt az "én kidobnám" mondatok. De a való életben ez tényleg nem így működik. A problémákat elsősorban meg kell próbálni megbeszélni, nem utcára tenni. Kisgyerekestül.


De szerintem az anyjuk vagy belefáradt, vagy nem foglalkozik a dologgal, passz...vagy reménykedik a változásban.

2012. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kislány pedig nem pénzéhes, csak épp úgy érzi, hogy ha másnak ugyanezért tízezrek járnak, akkor ő is megérdemelne 2-3 ezer forint plusz zsebpénzt. Én ha nem kérne is adnék. Segít nekem, ő még hivatalosan nem vállalhat munkát, ezzel így mindketten jól járunk. Ajándékot nem vennék, költse arra,amire szüksége van.
2012. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam olyat, akit kidobtak. Gyerekestől. Később megköszönte.
2012. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
40%

De nem érted meg, hogy AZÉRT, MERT A NAGYOBB GÁZ, A KICSINEK MÉG NEM KELL?


Pont hogy ne kövesse a nővére példáját!! A nővére egy pénzéhes dög, akkor a kicsi is legjobb úton haladjon?


Egyik lány már kisiklott. A másik még megfogható...de ha itt arra tanítjátok, hogy oké, akkor keress te is fűn-fán pénzt, akkor belőle sem lesz jobb a deákné vásznánál.

2012. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
47%

Ja, gondoltam hogy láttál. És az is, hogy megköszönte.


(így szokott ez lenni...neten mindig mindenki látott pont egy olyat, amiről szó van...)

2012. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
100%

Munkáért pénzt kapni rohadtul nem ugyanaz, mint letagadni a gyerekem és eltartatni magam. A kislány munkáért cserébe vár juttatást, nem azért, mert ő maga létezik. Tesz érte valamit.

Semmi probléma a viselkedésével.

2012. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha nem hiszed el, általában ez szokott így lenni. Én tudom, amit tudok és a saját szememnek hiszek.
2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:

A kislány nem pénzéhes, csak úgy érzi, hogy a kis unokaöccsére vagy unokahúgára vigyázásért megfeji a testvérét. Igazad van. Nem pénzéhes, csak ha másnak pénz jár akkor neki, a kicsi gyerek ROKONÁNAK is.


Kedves válaszoló, a nagyiknak is jár pénz? A Te matekod alapján..

2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
0%

De szerinted, vigyázni a SAJÁT UNOKAÖCSIKÉJÉRE az szerinted munka? Te munkának látod, ha a testvéred gyermekeivel lehetsz?


Mert ha szereti őket, akkor az nem munka. NEKEM nem.

2012. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!