Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 A kérdező kommentje:

elirtam a gyerek csak 1,5 éves.


Anyukám sokat dolgozik,így ő azért nem tud vigyázni a picire,sokszor arra jön haza munkából h nincs itthon se tesóm se a gyerek. Hiába beszél tesómnak.


Engem az idegesít h se egy köszit,se semmit nem kapok. Meg az h más meg több ezret megkap. nekem is jól jönne a pénz,még nem vállalhatok diákmelot se h tudjak magamnak venni ruhát vagy vmit.

2012. márc. 3. 21:00
 22/115 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves a tesód?
2012. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 A kérdező kommentje:
Lehet egyszer nekem is jól jön,de az én barátnőim biztos nem kérnének el tőlem több 10ezret... meg a tesómra nem is hagynám még a hörcsögömet se,nemh majd a gyerekem
2012. márc. 3. 21:01
 24/115 A kérdező kommentje:
24
2012. márc. 3. 21:01
 25/115 anonim ***** válasza:
97%
A majd' 10 év korkülönbség ellenére értelmesebb vagy a nővérednél. Majd ha legközelebb gyerekvigyázást kér, mondd meg neki a korrekt árat, aztán ha nem tetszik neki valami, megmondod, ez van, vagy megmutatod a pasijának a pici anyakönyvi kivonatát...
2012. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
100%
Itt már írta valaki, hogy a kialakult helyzetért az anyukád is hibás, hogy eltűri. Nekem két lányom van, ha úgy jön ki a lépés, bármiben segítem őket, amíg nekem van mit enni és van hol lakni nekik is lesz, de ha valamelyik előadja azt amit a nővéred, úgy kivágom mint a franc. Nem a gyereket, őt. Az nem kifogás, hogy nem tud elmenni dolgozni mert nincs aki bevigye a gyereket a bölcsibe. A bölcsikben 7-től fogadják a kicsiket, délután meg valamelyikőtök elhozza. Ha nem értek rá, akkor a barátnői, akik most kapják a pénzt a gyerekvigyázásért.
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
100%
:) Az utolsó a szívemből szólt :)
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 A kérdező kommentje:

hát tegnap én is mondtam neki mikor nem akart adni pénzt semennyit,h akkor vidd a barátnőidhez 10ezerért. De mondta h most nem tudja mert most nincs pénze,így otthon maradt.

Én bevállaltam volna ugy is h pár nap mulva ad 2-3ezret...dehát szerinte bunkó dolog pénzt kérni a rokontól. Hát akkor adjon idegeneknek többezret

2012. márc. 3. 21:12
 29/115 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ezt jól tetted.
2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
100%
És hol van a gyerek apja? És hol van a ti Apátok? Azért érdekes, hogy itt a gyk-n senkinek sincs apja, vagy ha van, akkor egy rohadt alkesz.
2012. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!