Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma reggel öngyilkos lett apu,...

Ma reggel öngyilkos lett apu, hogy lehet ezt feldolgozni?! 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap még semmi baj nem volt, még hülyéskedtünk is, családi életünk rendben volt.

De ma nem ment be dolgozni, mondta anyunak, hogy elmegy a következő vonattal, mert elaludt.

Kiment a hátsóudvarra, és mire anya utána ment, már felakasztva találta.

Tesóm kezei közt halt meg, mert még nem halt meg mikor levágták a kötélről...

Itt hagyott minket =( Még nagyon fel sem fogtam, de már sírtam érte elég sokat, mikor fog ez teljesen tisztulni?

Mikor eszembe jut, pl: a tegnapi nem, elsem hiszem, hogy már nincs itt. Minden rendben volt, egy csomót nevettünk, tegnapelőtt anyunak táncolt stb...

Most meg hírtelen megölte magát... Hiányzik..


2012. márc. 12. 14:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, és komolyan én már könnyes szemmel ültem a gép előtt.:( Egy apa kárpótolhatatlan...Az a szomorú,. hogyha eszedbe jut a nevetése, kedves arca, egy szeretettel teli szó, akkor olyan rossz érzés.Túl teszed rajta, erős vagy! Támogasd édesanyádat, és hidd el, idővel jobb lesz.Édesapád vigyáz rád, és remélem, hogy nagyon sokára fogtok találkozni!(: Ez egy nagyon mély seb a szíveden, de begyógyul, viszont a heg örökre ott marad.


Dóri

2012. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
A többiek már mindent leírtak, nekem csak annyi 5letem van, hogy talán menj el a közeli templomba, hittanra az talán segít!
2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
91%
Én nem csodálkozom azon, hogy itt beszélget, ha egy embernek sok, komoly gondja van, akkor az sokszor megáll idegenekkel is beszélgetni, akár személyesen is, sokat foglalkozik az "élet nagy kérdéseivel" és a miértekkel, néha minden normális ember maga alatt lesz, ha összejönnek a dolgok.
2012. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
80%

Először is azoknak a trógereknek válaszolok, akik itt osztják a kislányt, hogy miért itt lóg, ahelyett, hogy gyászolna. Azért, mert ki kell beszélnie magából és mert nem számíthat a családjára ebben, akik szintén gyászolnak! Aki ahelyett, hogy vigasztalná, szidja, abban szikra együttérzés sincs!

Az öngyilkosságnak természetesen vannak előjelei. De nem két nappal kell visszamenni az időben, hogy ezeket megtaláljuk. Az utolsó napokban éppen, hogy sokszor felszabadul az illető, mert már elhatározta, végre van "perspektívája", tudja, mit akar. Leegyszerűsítve: élvezi, hogy végre megszabadul az élettől.

Neked, kislány, meg azt mondom, hogy imádkozz érte. Semmiképp se fordulj magadba, apukád halálát is épp ez okozta! Az imádság nemcsak neki fog segíteni, hanem neked is.

2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy vagy? Hogy állsz a gyászmunkával?

2012. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Bxxx Dxxx válasza:
64%

Hagyjatok mar beken ezt a szegeny leanyzot! Nem az a szegyen ha valaki valmailyen formaban kiadja magabol amit erez, leirja, mert TI akik soha ilyet nem eltetek at nem tudtok ilyet ugyeket kezelni. A szegyen az, ha valaki valakit leolt azert mert segitseget ker! Az en anyam is ongyilkos lett... Tudom mit jelent ez.


Kedves 14 eves lany! Megertem mit elsz at En 22 eves fiu vagyok. Ha akarsz velem ilyenrol beszelni irhatsz emailt nekem: dawidbu90@gmail.com


Kitartas :)

2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!