Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma reggel öngyilkos lett apu,...

Ma reggel öngyilkos lett apu, hogy lehet ezt feldolgozni?! 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap még semmi baj nem volt, még hülyéskedtünk is, családi életünk rendben volt.

De ma nem ment be dolgozni, mondta anyunak, hogy elmegy a következő vonattal, mert elaludt.

Kiment a hátsóudvarra, és mire anya utána ment, már felakasztva találta.

Tesóm kezei közt halt meg, mert még nem halt meg mikor levágták a kötélről...

Itt hagyott minket =( Még nagyon fel sem fogtam, de már sírtam érte elég sokat, mikor fog ez teljesen tisztulni?

Mikor eszembe jut, pl: a tegnapi nem, elsem hiszem, hogy már nincs itt. Minden rendben volt, egy csomót nevettünk, tegnapelőtt anyunak táncolt stb...

Most meg hírtelen megölte magát... Hiányzik..


2012. márc. 12. 14:43
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Pedig a kérdés tényleg komoly, és talán azért nem hangzik olyan komolyan, mert még magam sem fogtam fel teljesen... Ami normális még, bár nem is akarom felfogni teljesen, mert nem akarom, hogy fájjon.

Reggel történt a dolog, 5-kor nem mentem iskolába, sírtam érte. Segítettem anyunak, és most itt voltak keresztszüleim és nem akartam zavarni Őket a beszélgetésben. Én pedig még nem fogtam fel annyira, hogy nagyon fájjon, csak ha bele gondolok, hogy nincs köztünk akkor eléggé fáj:(

Köszönöm aki normálisan válaszolt

2012. márc. 12. 14:55
 12/46 A kérdező kommentje:

'Ráadásul ha valakit élve leszednek a kötélről, akkor nem hal meg UTÁNA...'


Igen, az aki itt volt is mondta, hogy az már nem légzés volt, hanem a tüdőből kijött a felesleges levegő, és annak a hangja volt.

Tesóm próbálta újra éleszteni, mivel van jogsija, így értett hozzá, de már nem tudta.

=( Majd valószínüleg tisztul, csak még nem hiszem el, tegnap olyan jó volt minden..

Már nem hallom többet a hangját

2012. márc. 12. 14:57
 13/46 A kérdező kommentje:
A kérdésbe, amúgy kérdés nincs, csak kicsit jobb volt, hogyha kiírom, és megerősítést kapok, hogy majd nem fog ez rossz lenni. =( Inkább kiírtam magamból, mert nagyon nem akarok erről barátokkal beszélni, családdal meg főleg nem.
2012. márc. 12. 14:59
 14/46 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem fontos lenne, ha tudnal beszelgetni erröl a csaladdal, mert ott fogod a megnyugvasodat megtalalni, illetve a többieknek is szüksegük van rad, es az összetartasra. Nem szegyen az erzeseidröl beszelni, a csaladodban tudni kell megbizni.
2012. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
52%
Azt írod, jó volt a családi életetek, ha így van, akkor főleg velük kéne megbeszélned ezt, nem?
2012. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
59%

Feldolgozni így nem fogod tudni, hogy idegen embereket kérdezel. Ülj le anyukáddal, testvéreddel, vagy csak egyszerűen kapcsolj ki mindent és gyászolj, de tényleg nem a gép előtt ülve fogod túltenni magad rajta.

Lehet volt valami hiteletek/pénzügyi problémátok, amit nem tudott megoldani (mostanában sok ilyen történik a környezetemben nekem is) de erre sem mi adhatjuk meg a választ beszélgess, légy ott a családoddal, anyukádnak is szüksége van rád!

2012. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
72%
Most komolyan erről oktatjátok ki, hogy nem a gép elött kéne ülnie? Mindenki máshogy megy rajta keresztül, van aki nem akar tudomást szerezni róla, van aki próbál nem gondolni rá..
2012. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki máshogy/máskor gyászol, nehogy már itt a nagyokosok meg akarják mondani, hogyan kell!

Undorítóak vagytok!

2012. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
70%
Ráadásul lepontoztatok mindenkit, aki részvétet nyilvánított, és tanácsot adott. Csak gratulálni tudok itt egyeseknek.
2012. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
34%

Fogadd részvétem!

Sajnálom, ha valóban így történt, de azért mégsem áll össze a kép:

- ha komoly anyagi gondok lettek volna, (hitel stb.) az egy családban szinte minden napos beszédtéma

- ha a szülők között van feszültség, nézeteltérés, akkor az érezhető, és főleg nem fog a mamádnak este táncolni

- aki a halálra készül, az már napokkal, esetleg 1-2 héttel előtte is inkább befelé fordul, őrlődik stb. és kicsi a valószínűsége annak, hogy előző este még vidáman, önfeledten játszik a gyermekeivel.


Ha mégis komoly oka volt rá, és te ezekről nem tudtál semmit, elhiszem, hogy nagyon megrázott, de ez azt is jelenti, hogy nem nagyon vettél részt a család életében.


A legjobb, ha most legalább együtt vagy velük, és ha a mamától, és egyéb családtagtól megtudod a valódi okot, talán az majd segít, hogy mielőbb elfogadd a tényt. A net ebben nem sokat fog tudni segíteni!

2012. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!