Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam és a párom ki van...

Lebuktam és a párom ki van akadva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. 2,5 évvel ezelőtt volt egy hullámvölgy, amiből nehezen másztunk ki. Akkor nyitottam egy számlát, és minden hónapban raktam rá valamennyi pénzt.Még akkor emelték a fizetésem, mikor fasírtban voltunk. Nem vette észre ezt a hiányzó pár ezer ft-t.


A lényeg az, hogy megtudta, hogy van egy titkos számlám, rajta egy szép kis összeggel... És most áll a bál.

Nagyon haragszik, még azt se mertem neki elmondani, hogy áprilistól munkanélküli leszek.


2012. márc. 13. 08:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%
Menjetek el belőle a világ túlsó végére egy nyaralásra... vagy ide valahova,olaszországba vagy szlovéniába,és akkor aztán minden belefér...fényűző vacsorák 4 fogással(előétel,leves,második,desszert) 2 hétig... és máris egy fillér se lesz belőle... és akkor nem lesz mi szúrja a csőrét...
2012. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
2 évente megyünk nyaralni, ezt a pénzt nem akarom ilyenekre elszórni.
2012. márc. 13. 09:19
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, miért akkora bűn, hogy van spórolt pénzed. Jó, talán az nem esik neki jól, hogy nem bíztál meg benne, és nem mondtad el, de ezen szerintem túl lehet, és túl is kell lépni. Félretetted, mert félre tudtad tenni, ez szerintem jó dolog. Látod, most milyen jól is jön, hogy áprilistól nem lesz munkád.
2012. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

Miért menne már nyaralni, amikor MUNKANÉLKÜLI lesz? A boltban nem osztogathat nyaralási képet kenyérért cserébe!


Azért tetted félre, hogy legyen tartalék. Pont. Mit kell ezen megharagudnia? Kérdezd meg, hogy ő mennyit tett félre?

2012. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól értem,nem azért sír,mert megtakarítottad(ezért normális ember a mai válságos világban,amikor mindenki a megtakarítást,nadrágszíj-összehúzást beszéli,ez folyik a csapból is,nem sírna),hanem azért ordít,üvöltözik és azért van kiakadva, mert te eltitkoltad nem tudott róla,és te magánvagyonként akartad ezt kezelni,csak az a "bibi",hogy -mondjuk ki,kerek-perec,szépítés nélkül- lebuktál,vagy lebuktatott.
2012. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg hogy tudta meg? Ő jött rá? Vagy te mondtad el neki,mikor már nem bírtad a rád nehezedő lelki nyomást?
2012. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%
A lehurrogott vagyok,akitől kérdeztétek,miért menne nyaralni,mikor MUNKANÉLKÜLI lesz.Nos,akkor persze nyilván ne nyaralásra költse,hanem tekintse ezt amolyan vésztartaléknak,amit osszon be amíg nem talál munkát...de közben folyamatosan keressen,nagyon intenzíven,mert 400 ezer forint az nagyon nem sok...bár nem tudjuk,mennyi a rezsitek...ha százezer,mert mondjuk családi házban éltek,akkor 4 hónap és elúszott a pénz,ha kis lakás,akkor hosszabb ideig elég lehet...
2012. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a baj, hogy nyitottál egy számlát, hanem az, hogy eltitkoltad. Komoly kapcsolatban nincs helye semmiféle titkolózásnak, sunnyogásnak. Ezért én is ki lennék akadva. Másfelől viszont azt nem értem, mit keresel te egy olyan pasas mellett, aki annyira megbízhatatlan, hogy képes lenne 1 hónap alatt elverni a pénzedet, ahogy Te fogalmazol? Igen komoly kommunikációs problémák vannak itt kérem...
2012. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Közös kasszán vagytok? Ha igen és úgy egyeztetek meg, hogy mindenki belead mindent, akkor én is ki lennék bukva, ha a "hátam mögött" teszi félre a párom a pénzt. Vagy akkor ne legyen közös kassza és én sem rakom bele az összes pénzem, hanem rakok félre magamnak is, rosszabb időkre.


Ettől persze nem ítéllek el, kérdező, sőt, jól tetted, hogy raktál félre, de hibáztál azzal, hogy nem mondtad el a párodnak.

2012. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Pár hete volt arról szó, hogyha lenne ennyi meg annyi pénz a kezében, venne egy új tévét, lecserélné a mobilját valami drágábbra és okosabbra, meg hát jó lenne ha nem csak egy laptop lenne a lakásban hanem 2.

Ebből gondolom, hogy elszórná a pénzt.

Van tévénk, mobilunk is, laptop is. Feleslegesnek tartom mindenből a legújabbat venni.

2012. márc. 13. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!