Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajt csináltam! Mit...

Nagy bajt csináltam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjem előző kapcsolatából született kislány 7 éves,a mi közös gyerekünk 3 éves. A férjem és a volt felesége már a kisgyerek születése óta nincsenek együtt. De idáig jó volt a kapcsolat köztük és köztem is. Az utóbbi egy évben romlott el valami. A férjemnek másik munkája lett már nem tudott annyi gyerektartást fizetni,így kértünk a közös gyerekre hivatkozva csökkentést. Meg is kaptuk. Ez egy évvel ezelőtt történt. Azóta változott a viszony a gyerek és az apja,és a gyerek és én köztem. Én gyanítom hogy az anyja keze van a dologban.

Ami miatt nagy bajt csináltam az a következő. Lent voltunk délelőtt a játszótéren a gyerekekkel,a férjem lánya kért inni. Egy pillanatra fordultam el hogy elővegyem,már azt láttam hogy a két gyerek az út test felé megy. A nagyobbik húzta maga után a kisebbiket. Kiabáltam h álljanak meg,rohantam utánunk. A nagyobbik mondogatta a kisebbiknek h gyere,gyere. Egy apuka a játszótérről tudta elkapni őket,de már az út test közepén volt a kisebbik,mert a nagyobbik mondta a kisebbiknek h menjen csak át,ott lesz a meglepetés! Miután magamhoz öleltem a gyerekem,idegességben lekevertem egy pofont a férjem lányának. Ő megmondta h ezt anya meg fogja tudni. Félek h a férjem mit fog szólni,még nem jött haza. És mi van ha többet nem jöhet ide a lánya.


2012. márc. 18. 13:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

A férjem felhívta a gyerek anyját. Elmondta mi történt és hogy tanuk is vannak is rá. Azt mondta neki azért ő szólt mert a gyerek már most is tagadja és máshogy adja vissza a történteket.

Az édesanya természetesen ki volt akadva h miért vertem meg a lányát,de megegyeztünk abban h leül a lánnyal a beszélni hogy ilyet soha többet ne csináljon,hisz mégiscsak a féltestvére,és hogy miért csinálta tulajdonképpen.

2012. márc. 18. 17:25
 32/36 anonim ***** válasza:
8%
Tanuid vannak rá, de szerintem egy ilyen helyzetben talán az lenne a legjobb ha kidobnád a pasit is, meg elintézetnéd a ribanc exét is egyúttal, nem kell ez neked hogy ilyenek mocskától legyél retkes te is, kár volt ebbe belemenni az elejétől.
2012. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
A verés és a pofon között óriási különbség van.Abszolút jogos amit tettél.
2012. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Elejétől olvasom a történeted. Eddig nem szóltam hozzá, mert egyetértettem a válaszolókkal.


Tényleg szörnyű az egész. Megértem, hogy ez volt a reakciód.Minden anyának ez lett volna, aki félti, óvja a saját gyerekét. Főleg, hogy a kislány szándékosan csalogatta őt az úttestre. Az eszem megáll, hogy képes ilyenre egy 7 éves.

Tudom, milyenek a gyerekek, de azért egy flakonnal fejbevágást nem lehet ezzel összehasonlítani. Nem tudom elhinni, hogy a lánynak az járt az eszébe, hogy ez csak vicc lehet.

A másik pedig a reakciója, hogyha elmondja az anyának, akkor ebből a kérdezőnek milyen baja lehet. Ebből azért mégis lehet következtetni arra, hogy nem is olyan hülye az a gyerek, hogy ne fogja fel a súlyát az úttestre való kivezetésnek.


Egy alapos beszélgetés mindenképp ráfér a kislányra(szépen), hogy megértse milyen következményei lehettek volna tettének.

2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A flakonos dolgot azért írtam hogy mutassam hogy egy kisgyerekben is alakulhatnak ki indulatok, nem összehasonlításképpen írtam :)
2012. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Amúgy most kérdező szerencséd volt, hogy tanúid voltak az esetre, mert mi van akkor, ha nem tudod bizonyítani, hogy a kislány veszélyezteti a gyerekedet? (szánt szándékkal, teszem hozzá, hiszed 7 éves, iskoláskorban van, és nem véletlenül kért inni...)- Akkor a férjed nem hisz neked?? Gondolom azért tetted föl a kérdést, mert kétségeid vannak, és férjed azért kapta el a másik apukát, hogy "hogyisvoltez". Szóval én nem csak a szociopata gyerek miatt aggódnék...
2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!