Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is igent mondtatok volna?...

Ti is igent mondtatok volna? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és a párom (28) most kérte meg a kezem. Eddig minden teljesen OK. De! Nemrég eléggé összevesztünk és nem nagyon törődtünk egymással (kb. 2-3 napig). Én tanultam (egyetemre járok) Ő meg szórakozott. Szomorú voltam és ezért elindultam megkeresni, hogy bocsánatot kérjek Tőle (a vita miattam volt). Elmentem a kedvenc szórakozóhelyeinkre míg az egyikben meg is találtam a párom. Egy csajjal táncolt és tánc közben fogdosta a csaj mellét. Odamentem hozzá és elkezdtem vele ordítozni, hogy mit képzel magáról, mit gondol a mi kapcsolatunkról (nem, eddig még nem szakítottunk és én imádtam/imádom Őt). Megmondtam neki, hogy ennek itt és most vége, költözöm (igaz még nem akartam teljesen elköltözni mert úgyis elutaztam). Elutaztam. És Ő nagyon hiányzott. Mindene hiányzott, ahogy beszél, ahogy néz, az illata, a mosolya... És rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el! SZERETEM! De azt hittem már mindegy. Hazautaztam és mentem kipakolni a lakásból. Ő ott állt a ház előtt egy rózsával a kezében. Odajött hozzám és valami olyasmit mondott, hogy szeret engem és élete legnagyobb hibáját követte el aznap este azzal a lánnyal, bocsánatot kért, megígérte, hogy soha de soha nem fog megcsalni... És megkérte a kezem!!! Én igent mondtam mert szeretem. Nem merül fel bennem, hogy ez a megcsalás még egyszer előfordulhatna. Bízok benne. Az esküvőt 2013 júniusába tervezzük.

Ti is igent mondtatok volna? Véleményetek?


2012. márc. 18. 20:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtottam volna, de nem mondtam volna igent. Lehet ez egy olyan húzás, hogy biztosan elájulok a gyűrűtől és megbocsájtok...
2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
OK. Akkor most el fogunk beszélgetni (azért én is igénylem ezt a beszélgetést).
2012. márc. 18. 20:43
 13/40 anonim ***** válasza:
75%
Igent semmiképp nem mondtam volna. Második esélyt kapott volna, de még így is azt érzem, hogy egy ideig nem tudnék bízni benne. Esetleg egy év után jöhetett volna az "igen" is, ha úgy érzem hogy végleg el tudom engedni a megcsalás ténye miatti neheztelést, ő pedig megbízható lenne, de azonnal semmiképp nem mondtam volna igent.
2012. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%
Majd a nyolcadik újrakezdés után (talán) rájössz, hogy hülyeséget csináltál.
2012. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az is fontos, hogy min veszekedtetek eredetileg?
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

"Majd a nyolcadik újrakezdés után (talán) rájössz, hogy hülyeséget csináltál"

Háát 4 év óta ez az első újra kezdés (4 éve vagyunk együtt).

Min vesztünk össze?

Túl sokat dolgozik,

ebből pedig azt következett, hogy mindent egymás fejéhez vágtunk ami eszünkbe jutott (teljesen eltértünk az eredeti témától) szóval nagyon szégyellem magam!

2012. márc. 18. 21:15
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között nem mondtam volna igent. esetleg ha higgadtan átgondolom kicsit később...
2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
Hibáztál, hogy igent mondtál. Majd megbánod és tanulsz belőle.
2012. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
53%
én igent mondtam volna...tudod,h. a férfiban is mi játszodhatott le?Vissza kapni téged,s azzal fejezte ki a szeretetét,h. azt ajánlotta fel neked,ami a legtobb. De azért légy résen!!Minden kapcsolatban vannak surlodások,lényeg a komunikácio..osszecsiszolodtok ti...
2012. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Figyelni fogok!!!
2012. márc. 19. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!