Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is igent mondtatok volna?...

Ti is igent mondtatok volna? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és a párom (28) most kérte meg a kezem. Eddig minden teljesen OK. De! Nemrég eléggé összevesztünk és nem nagyon törődtünk egymással (kb. 2-3 napig). Én tanultam (egyetemre járok) Ő meg szórakozott. Szomorú voltam és ezért elindultam megkeresni, hogy bocsánatot kérjek Tőle (a vita miattam volt). Elmentem a kedvenc szórakozóhelyeinkre míg az egyikben meg is találtam a párom. Egy csajjal táncolt és tánc közben fogdosta a csaj mellét. Odamentem hozzá és elkezdtem vele ordítozni, hogy mit képzel magáról, mit gondol a mi kapcsolatunkról (nem, eddig még nem szakítottunk és én imádtam/imádom Őt). Megmondtam neki, hogy ennek itt és most vége, költözöm (igaz még nem akartam teljesen elköltözni mert úgyis elutaztam). Elutaztam. És Ő nagyon hiányzott. Mindene hiányzott, ahogy beszél, ahogy néz, az illata, a mosolya... És rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el! SZERETEM! De azt hittem már mindegy. Hazautaztam és mentem kipakolni a lakásból. Ő ott állt a ház előtt egy rózsával a kezében. Odajött hozzám és valami olyasmit mondott, hogy szeret engem és élete legnagyobb hibáját követte el aznap este azzal a lánnyal, bocsánatot kért, megígérte, hogy soha de soha nem fog megcsalni... És megkérte a kezem!!! Én igent mondtam mert szeretem. Nem merül fel bennem, hogy ez a megcsalás még egyszer előfordulhatna. Bízok benne. Az esküvőt 2013 júniusába tervezzük.

Ti is igent mondtatok volna? Véleményetek?


2012. márc. 18. 20:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%
hahahaha dilis csajok :P
2012. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Missi_Key ***** válasza:
53%

aww. ez de édes... komolyan ha nem ebben a kategóriában lenne azt mondanám nem is igaz.

mondjuk mindketten h.lyék voltatok. nem kicsit. de látszik az írásodból h szereted. és sztem ez az eset őt is észhez térítette.

az eljegyzéshez gratulálok.

sztem az igenre ne itt kérj megerősítést, mert csak ti érzitek menyire szeretitek egymást.

2012. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Jaj most olyan jól elvagyunk egymással! Annyira édi! Hetente 4x elmegyünk étterembe, mindennap hoz nekem rózsát!! Az elején még megmondtam neki, hogy nincs rossz érzésem nem kell elköltenie minden pénzét de...

Nagyon szeretem!!

2012. ápr. 3. 21:28
 24/40 anonim ***** válasza:

Nem, én kiraktam volna mindenestől, ha már pár nap összeveszés után ily módon "vigasztalódik". Attól még igaz lehet, hogy most bánja, de ha ilyen gyenge jellem, mi lesz, ha legközelebb összevesztek?


Egyébként mi volt az a vita tárgya, ami - azt írod - "miattad" volt?

2012. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

"Annyira édi! Hetente 4x elmegyünk étterembe, mindennap hoz nekem rózsát!! Az elején még megmondtam neki, hogy nincs rossz érzésem nem kell elköltenie minden pénzét de... "


Mi, ez komoly? Téged meg lehet venni???? (Bocs.)

2012. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet megvenni!

Szerelmes vagyok! 

23 éves vagyok és ha kiderülne róla még valami "érdekes" lelépnék!

De ez az eljegyzés ez nekünk hát igazából a csak a kapcsolatunk megerősítése mert már 3 éve együtt élünk!

Szóval ha nem venne semmit akkor is szeretném!

Lehet, hogy őrült vagyok??

2012. ápr. 5. 12:33
 27/40 A kérdező kommentje:

Na komolyan a vita tárgya:

meghalt az egyik rokonom és teljesen feszült voltam, ki akartam ordítani magam és elkezdtem azzal dobálózni, hogy sokat dolgozik aztán meg mindent egymás fejéhez vágtunk (de ezt a végét már írtam).

Igaziból nem igaz, hogy sokat dolgozik mert tökéletes a munka ideje. napi 3-4 óra (amikor én nem tanulok és ő nem dolgozik) amikor csak egymással törődünk (+ az éjszakák :)).

2012. ápr. 5. 12:37
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Úgy látszik kicsit felelőtlen vagyok!! :D"


Hehe, jujj, ez milyen kis vicces ^^ :DDD LoL xD



Ha ezt még viccesnek is tartod, akkor gyerek is vagy. Ne haragudj, de ha most perpill (a nagy veszekedések után) minden jó, az azért van, mert most örültök, hogy együtt vagytok. De hogy érdemes-e együtt lennetek, az nem abból derül ki, hogy milyen édes, meg cukcsimukcsi.

Az eljegyzést a házasság követi előbb utóbb, és a házassághoz ennél azért picit több kell.


Ez volt az első összebalhézásotok, és rögtön egy másik nő mellén találtad. Honnan tudod, hogy ez nem "szokása" (mármint "hogyha zűr van a csajommal, akkor keresek másikat")


Nem mondtam volna igen. És nem vagyok benne biztos, hogy valaha is igent mernék neki mondani.

2012. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

"Úgy látszik kicsit felelőtlen vagyok!! :D"


Hehe, jujj, ez milyen kis vicces ^^ :DDD LoL xD "


Bocsi de még repestem az örömtől, hogy újra együtt vagyunk!

Ide nem írtam (most már bánom), hogy ő a legjobb barátom is.

Elképesztően sok közös témánk van,nagyon jókat tudunk hülyéskedni!!

Szerintem meg fogom neki mutatni ezt a kérdést hogyha hazajött a bevásárlásból.

2012. ápr. 5. 12:46
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Na mit szólt hozzá?
2012. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!