Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal? Legyek...

Mit kezdjek magammal? Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kezdeni magammal... 13 éves vagyok. anyunak semmi pénze, semmi élete. apám nincs. mamám szemét, erre rátetéz a szegénység. az interneten még hűségnyilatkozat van, de most már csak kenyerünk van. Én ellustultam, nem tanulok; csak játszok, nem csinálok semmit. Nem szeretnék élni, mert már a kissebségiek is állandóan ütnek, vernek, anyámmal ilyenről nem tudok beszélni, mert ő megértené, de csak a szidást kapnám, hogy miért gondolom én. pszichológusok nem érdekelnek, semmi sem érdekel már.. nincs kiút.
2012. márc. 18. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyre jobb, így már tetszik a hozzáállásod! A helyesírásoddal meg nincs baj. Bár ilyen igényesen írna egy átlag felnőtt!
2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Talán az is egy elfoglaltság lehetne, hogy megpróbálod anyukádat a bagóról leszoktatni, akkor talán nem csak kenyérre futná.Persze nem a te hibád, hogy dohányzik, benne kéne hogy legyen annyi felelősség, hogy vigyáz az egészségére és nem szórja cigire a pénzt, iszonyú sokba kerül.
2012. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És a suliba legalább azért jár be be, nehogy a nyomorékok elvegyék tőletek a családi pótlékot is!
2012. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Bence_ ***** válasza:

Itt név nélkül kérlek írd le a másik problémádat is.

Mert akkor tudnak,tudunk segíteni ha tisztábban látunk.

Kiút szinte mindig van. Szerintem itt segítenek meglelni.

2012. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kovpet ***** válasza:

Programozó simán lehetsz. Aki jó programozót én ismerek (IT-ben dolgozom, tehát nem 2 emberről van szó), azok közül csak egy kisebbség diplomázott ilyesmiből, sőt, van pár, akinek semmilyen ez irányú tanulmánya nincs, teljesen autodidakta tanulta a szakmát.


Egyébként is értelmesnek tűnsz, kár lenne érted. :)

2012. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A másik az anyagcserémmel van nagyon sok gond... rendszeresen kellene gúgyszert szednem, ami segít, de sajnos csak a legfontosabb dolgokra jut... de szerintem ha lejár a hűségnyilatkozat, akkor az internet, és a kábelTV is ki lesz kapcsoltatva :/ amúgy nem rég jöttem haza, megtanultam... ma volt a névnapom, anyukám felköszöntött, és az jól esett... most voltam a boltban... de lassan megyek is ki folytatni az ásást, mert már csak egy kicsi darab van.. azt legalább én fejezzem be :)... hát... csak lesz valami, nem gondolok az ellenkezőjére...

köszönöm a válaszokat..

2012. márc. 19. 14:54
 17/20 kovpet ***** válasza:
Boldog névnapot kis srác :)
2012. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A helyesírásoddal meg nincs baj"


Nincs baj? Ez így elég enyhe megfogalmazás. Egész pontosan nehezemre esik elhinni a fogalmazókészség és helyesírás alapján, hogy tényleg egy 13 éves srác ír, de jóhiszeműen feltételezem, hogy igen.


Két dolog vígasztaljon:

1: 13 éves vagy, ez alapján lassan ott tartasz, hogy elvégzed az általánost. Utána már sanszosan más városban választasz gimnáziumot. Ha más tantárgyból is annyira pro vagy, mint ahogy a helyesírásod sugallja, akkor nem lesz gond akárhova bekerülni, így talán nemsokára megszabadulsz a szutyok buckalakóktól.


2: programozóként viszonylag fényes jövő is esélyes neked (én is az vagyok, van tapasztalat): munkát mindenképp kapsz, a fizetés is erősebb a szokottnál. A fogalmazókészséged alapján nagyon tehetséges lehetsz, és a te lelki teherbírásod már most nagyobb, mint az átlagos egyetemistáké! Ha bekerülsz egyetemre, el sem kell teljesen végezned: ha jó vagy, simán kapsz állást akár másodéves hallagatóként is.


Hogy mit kezdj magaddal? Várd ki az általános végét türelemmel, utána már úgyis jobb lesz minden...

2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! Igen, sajnos 13 éves vagyok, most töltöttem augusztusban... Az utolsó előttinek (azt hiszem, utolsó előtti) köszönöm a köszöntést ;) utólag: azt tettem, amit leírtam... sajnos be fogják zárni az iskolát, másikat kell keresni... ez egyben rossz is, mert széthullik az osztály, meg az új osztály pont 8. osztályra... a jó az, hogy ami iskola ki lett szemelve, ott nincs nagyon roma származású, csak magyarok jórészt... szóval remélem, hogy jobbak lesznek a dolgok... Köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 20. 19:32
 20/20 anonim ***** válasza:

mi a helyet veled azóta? rendben vagy ? olyan aranyos vagy remélem minden ok Veled !! :)


azért írj pár sort ha ezt olvasod .


üdv.

2012. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!