Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apás szülés: csodálatos vagy...

Apás szülés: csodálatos vagy riasztó élmény?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez az élmény még inkább megerősít, elmélyít egy kapcsolatot vagy épp ellenkezőleg? Főleg férfiak véleményét várom, de mindenkinek köszönöm, aki válaszol.
2012. márc. 19. 22:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
85%

férjem bejött velem :) meg volt beszélve, hogy a fejemnél áll és milliószor megígérte, hogy ezt be is tartja.

majd mikor a doki mondta, hogy nagy haja van a babának akkor kérdezte, hogy megnézheti??? :) doki meg közölte, hogy márhogyaviharbane nézhetné meg a saját gyerekét!

én meg ugye el voltam foglalva a fiunk megszülésével... :)

végül ugye mindent látott, azt mondta csodálatos volt, nagyon örült neki :)

szerintem a mi kapcsolatunkra ez nem volt semmilyen hatással, inkább a babával került szorosabb kapcsolatba így, hogy jelen volt, elvágta a köldökzsinórt, ő fogta meg először... :)

2012. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
78%

48-asnak:


miért szerinted hogyan néz ki az anya, amikor szül? elárulom: hálóing van rajta, és ezen kívül semmilyen egyéb külső jele nincs. Max a kitolási szakaszban látható a két lába között a gyerek, amikor kibuggyan. Értsétek már meg, hogy nincs vérfürdő, sem hányás-tenger, sem kaki-hegy, sem semmi. Mi lenne ebben undorító? Aki ilyet mond, az sosem látott még szülést (max szült, de ugye olyankor saját magát nem látja kívülről az ember). Hacsak a kitolási szakaszban (vagy gátmetszésnél, ami egy külön misét megérne) nem áll a ffi a nő két lába közé, akkor kívülről semmilyen külsőbeli elváltozást, terméket nem lát a ffi.


MIért olyan nehéz elfogadni az igazságot? Az istenért, menjetek már fel egy olyan honlapra, ahol NORMÁLIS (nem elrettentő, nem császáros, stb.) szülést lehet látni!

2012. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem ezt a sok degenerált embert, aki azt gondolja hogy a szülés= vér, hányás, szar, és üvöltés.


Konkrétan két gyereket szültem. A vajúdás 6 órájában hálóingben feküdtem az ágyon. Az utolsó 10 percben volt némi vér, mikor kibújt a baba, de nem tocsogott benne senki, mert rögtön le is törölték. Üvöltés sem volt. Remélem hogy azok a "férfiak" akik itt nyilatkoztak, mind 21 év alatti, érzelmileg és agyilag éretlen unatkozó kamaszok, mert különben nagyon elfajzott világban élünk, ha ezt gondolják arról amikor egy gyermeknek életet ad egy anyuka. Mondom ezt úgy hogy senkit nem kényszerítenék hogy bemenjen a szülésre, de amit itt gondolnak és leírnak az felháborító. Amúgy az én férjem bent volt, és konkrétan odébbtolta a dokit hogy jobban lásson (volt is röhögés), mégis minden rendben a szexuális életünkkel, mert szeretjük egymást.

2012. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
42%
Mi úgy terveztük, hogy Apuka is bent lesz. Az élet sajnos közbeszólt, császár lett. De amikor kivették, elvitték fürdetni, akkor már az Apukája is ott lehetett vele. :) (Ja, 49-es! Az lehet, hogy erősíti az immunrendszerét az a baktérium, de a mi lányunknak olyan erős, hogy még soha nem volt semmilyen betegsége, pedig a férjem itthon volt rendkívül fertőző vírusos nyavajával, 40 fokos láz, stb, de a lányunk ezt sem kapta el... :) )
2012. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, és szerinted neked szólt a 49-es válasz? Senki nem mondta hogy a te lányod gyengébb, de amit a 49-es válaszoló leírt az igaz.
2012. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
5%

52-es


Jól tudom, hogy néz ki egy szülés, többször is láttam már, nem kell okoskodni. :)

Nem azért nem szeretném, mert "vértenger" lesz, vagy más egyebek.

Még ha simán beteg vagyok, akkor sem szeretem, ha a párom lát.

Tudom, hogy úgy is szépnek tart, de egyszerűen ilyen "kiszolgáltatott" helyzetekben jobban szeretek egyedül lenni.

Amúgy meg egy nyomó kismama paradicsompiros feje nem éppen a legszebb látvány.

Ez az én saját véleményem, szerintem kielégítően válaszoltam a kérdésre, gondolom a hozzád hasonló jó fej emberkék, akik más állásponton vannak, jól lepontoztak.

A pontozás arra szolgál, hogy megítéljük, mennyire hasznos/kielégítő a válasz, nem pedig vélemény nyilvánításra.

L/25

2012. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
31%
55-ös! ÉS ki mondta, hogy nekem szólt a 49-es válasz?! Komolyan mondom, az ész megáll. Nehogy már ne lehessen leírni az ember tapasztalatát, mert egyből jön egy okos kötözködni! Nem vitatom, hogy igaza van a 49-esnek, én a saját tapasztalatomat írtam le. Ha nem tetszik az irományom, ne olvasd, ennyi!!! Attól mert császárral születik egy baba, nem biztos, hogy gyengébb is az immunrendszere!
2012. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim válasza:
81%
Szerintem,erősíti a kapcsolatot.Az én párom is bent volt,és nagyon örültem neki.A párom sem bánta meg,hisz neki egy életre szoló élmény volt.Ezt a mai napig emlegeti a kislányunknak aki nagyon büszke az apukájára.A nővérek,orvosok nem sok mindent foglalkoznak a vajudó nőkkel.
2012. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező.

legközelebb írd ki a kérdéshez hogy gyermekkel rendelkezők írjanak.

mert van itt 1-2 válaszoló aki még nem látott babát sem nem hogy szülést,de véleménye az van,de honnan akkor a tapasztalat???

2012. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
89%
56 25/l! Amikor valaki 9 hónapig a szíve alatt hordja a magzatát,amikor a 20. hét után reggel érzed,hogy a kis lábacskájával jelez, hogy ő is felébredt,azután igenis a világ legszebb látványa az a kis piros ráncos fejecske,ami kibújik.Ezt pedig az egészséges lelkületű apukák is így gondolják.
2012. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!