Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apás szülés: csodálatos vagy...

Apás szülés: csodálatos vagy riasztó élmény?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez az élmény még inkább megerősít, elmélyít egy kapcsolatot vagy épp ellenkezőleg? Főleg férfiak véleményét várom, de mindenkinek köszönöm, aki válaszol.
2012. márc. 19. 22:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
64%
49% gondolom se párod,se gyereked...
2012. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
73%

off: azért van a beöntés elötte, hogy ne "tocsogjon a szarban".


Férjemnek állítólag hatalmas élmény volt, utánna jobban megértette az egészségügyi gondjaim gyermekágy alatt s után.

Nekem viszont teljesen csalódás hisz volt fontosabb dolga mint velem lenni elejétől végéig, csak a főműsor első 1óráját majd a szülés után volt bent velünk a szülőszobán, pont lecsúszott. Amúgy kb 6órás vajúdásból 5öt egyedül voltam s féltem, hisz nem így volt megbeszélve :(

2012. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
32%

Párom van, a gyereket régebben jobban akartam, mint mostanában.


Fogalmazzunk úgy, hogy talán mostanára több eszem kezd lenni.


Látom mit összeszenvednek az emberek a gyerekeikkel, miközben még ők se éltek eleget.

2012. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
55%

Hát azért kiváncsi vok mit lép erre a párod 49%.--off vége

Én ragaszkodtam a páromhoz és ne bántam meg!

2012. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy nagyon érdekes kérdés.


Én azt mondom egyáltalán nem függ a felek egymás iránti érzéseitől a reakció. Nem tehet róla, aki csodának éli meg és az sem tehet róla, aki utána elborzad. A dolog nem szándékos, nem tudatos és semmi köze a szerelemhez.

És ezt nem lehet a betegséghez hasonlítani, mert ez egy egészen más dolog.

2012. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
63%
nah én két okból nem lennék jelen a szülésnél. Az első hogy már a kórház szagtól rosszul vagyok, elkezdek izzadni, szébülni blabla... Útálom. Max a váróban lennék, vagy ki mennék a friss levegőre, mindkettőnknek jobb lenne. Másik, a vér még csak csak, de idegesítene hogyha tehetetlenül kellene végignéznem. Kb ennyi.
2012. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
75%
De min borzad el? Egy apát sem engednek premier plánba nézni magát a szülést ( nem is vágynak ilyesmire egyébként). A nő fejénél állnak. A magzatmáz a gyereken a "legsokkolóbb" dolog amit bent láthatnak..
2012. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
20%

74%


Nyilván ki fog akasztani, de azért elírom, kb miylen kép alakult ki így az elmúlt 2-3 évben bennem a "gyerektémáról"


Azért csináljak gyereket, hogy:



- ebben a bizonytalan világban még így is ki legyek szolgáltatva a munkaadómnak + mások jóindulatának?


- hogy kockára tegyem a párom életét?


- hogy a születéstől élete első 5 évét végighisztizze, fossa szarja, ordítsa?


- hogy 5 től 15 éves koráig tartó 10 évet végig dacolja, lázadja, érzelmi zsarolja?


- hogy 15 éves kora után a pofámba hazudjon, és hülyének nézzena hátam mögött a haverjaival?


- hogy egy újabb adófizetővel több legyen akit kiszipolyozhat a tisztelt magyar állam?



Gondolkodj el ezeken.

2012. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
77%

Hogy min borzad el? Nekem volt szülész rokonom, ő mondta, hogy még a folyosón is sokszor úgy kellett felmosni az apukákat :) És az ég világon semmiféle rosszindulat nem volt a dologban, őszintén szerették a családjukat, a feleségüket is és a kisbabájukat is :)

Egyszerűen van, aki ezeket a dolgokat másképpen reagálja le.

2012. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
60%

És lehet ezt akárhogy túlmagyarázni,szerintem igenis elárul valamit az illetőről és a kapcsolatáról,ha inkább hagyja bent szenvedni egyedül és kiszolgáltaottan a feleségét/barátnőjét/párját

Én ha együtt vagyok valakivel mellette vagyok ha beteg,ha rosszul érzi magát,ha nehéz helyzetbe kerül.Nem cska mikor vidámság van. És semmi undoritót nem fog látni ,se fostengert,se vértengert,ugyanis ezeket tudniillik folyamatosan takaritják ,másrészről nem a nő lyukába bámulnak az apukák

2012. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!