Hogyan döntenél?

Figyelt kérdés

Képzeld el:

Boldog családanya vagy: három fiad van: 7, 4, és két évesek. Jó anyagi helyzet, mindkét szülőnek jó munkája van, saját háza: jöhet a negyedik gyerek, ami a titkos vágyad: egy kislány. Idáig minden tökéletes.

A 16. héten észreveszel egy csomót a melledben. A biopszia kimutatja, hogy rosszindulatú daganat, amit azonnal kezelni kell.

Két választásod van:

a. levetőség: Elveteted a lányod és elkezded a kemoterápiát

b. lehetőség: kihordod a lányod, de sokkal kisebb az esélye, hogy túléled a betegséget.


2012. márc. 21. 07:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a. válasz, és amiatt, amit már leírtak előttem. Lehet még jó eséllyel a későbbiekben is gyermeke(d), a másik 3 kisfiúnak pedig szüksége van az anyukájukra! Nagyon szar helyzet, de ez a legjobb választás amit lehet tenni.


Meg szabad kérdezni, hogy rólatok szól-e ez a történet, vagy másról?

Remélem nem rólatok, de bárkiről is, sok erőt nekik, és a legjobbakat! :(

2012. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Az eset megtörtént. Egy óra múlva megírom, mit tett az édesanya.
2012. márc. 21. 08:12
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen A.

Nem is értem azokat akik azt mondják b, hogy nem vetetné el a lányát. Inkább maradjanak árván a gyerekei, akkor jobban érezné magát? Igaz, hogy teljesül az álma, és van egy lánya is, de ahogy már írta valaki, akkor 4!!! gyerek nő fel anya nélkül.

Én nem is gondolnék más lehetőségre.

2012. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen te maradj életben, egyrészt nem tudhatod, hogy tényleg lányt hordasz-e a szíved alatt, másrészt te még újra teherbe eshetsz. Viszont a férjedet otthagyni 3 gyerekkel és egy csecsemővel... ez nagyobb szívtelenség, mint egy még meg nem született gyereket elvetetni.
2012. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Nem nem én vagyok az anyuka, még csak nő sem vagyok!

Az eset viszont megtörtént még évekkel ezelőtt.

2012. márc. 21. 08:24
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Úristen:(Nehéz szívvel,de az "a",mert inkább egyet elvetetek,mint 4 gyerek+a férjem életét tegyem tönkre.Nem mehetne másik orvoshoz is megnézetni magát?Annyira sajnálom:(
2012. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem négy orvos is volt, a daganatokat kivették.
2012. márc. 21. 08:33
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
a
2012. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
A - a család miatt
2012. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

A b. lehetőséget választotta az anyuka.

A 34. héten megcsászározták és azonnal kezdték a kemoterápiát. Egy évig küzdött. Mindent kipróbált. D már áttét képződött. Hiába küzdött, meghalt.

2012. márc. 21. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!