Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy nem tudom...

Normális az hogy nem tudom elviselni ha valaki panaszkodik?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig ilyenekkel hoz össze a sors.Az nem gáz ha egyszer elmondja mi bántja de hogy minden találkozásnál ezt kell hallgatnom ettől kivagyok.

Körülöttem szinte mindig mindenki negativan áll hozzá az élethez a napi problémákhoz,és a folytonos siránkozással engem is lehúznak.

Alapjáraton pozitívan látom a világot,ha bajom van elmondom egyszer és kész,a problémámat megpróbálom megoldani,ha nem megy hallgatok.

Most én vagyok különc?Nektek milyen a környezetetek?Mit tesztek ha napi szinten csak a panaszkodást hallod mindenfelől?


2012. márc. 21. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan "barátaim", akik lelki szemetesládának használtak. Aztán egy idő után nem kerestem a társaságukat, akkor meg megsértődtek. De ezekkel az emberekkel nem lehet mit kezdeni, mert még ha tanácsot is adsz nekik, akkor is csak lehurrognak. Mert őket az élteti, hogy gondjuk van, ha nincs, akkor is csinálnak maguknak, csak hogy sajnálja már őket valaki. Nem tudnak megváltozni, illetve ha akarnának meg tudnának, de nem akarnak. Csak kerülni lehet őket. Úgyhogy egyáltalán nem gáz, hogy nem bírod őket elviselni. Maradj csak ilyen, aki pozitívan áll hozzá a dolgokhoz. De az igaz, hogy tényleg különc vagy, mint ahogy én is, mert az emberek többsége inkább negatívan áll a dolgokhoz. De szerintem maradjunk mi inkább ilyenek.
2012. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is van ilyen problémám. Kolleganőm pont ilyen, ráadásul rosszabb, mivel a TE problémáidra nem kíváncsi. Úgy vagyok vele, hogy egyszer meghallgatom, többször már nem. Ilyenkor a legjobb teendő részedre, hogy kitalálsz valami menekülési tervet. Például: ,,ezt a fontos hívást el kell még intéznem". ,,Wc-re kell mennem". stb....
2012. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Zsizsik666 ***** válasza:
Én ha mondják, akkor hallgatom, közben nem ott jár az eszem, szóval oda se figyelek már nagyon, mert unom. Ha meg nem hallgatom meg én vagyok a bunkó.
2012. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem bírom elviselni és többnyire hamar lerázom az ilyen embereket, vagy ha nem lerázható, mert mondjuk családtag, (anyós) akkor témát váltok és igyekszem én vinni a témát. Van olyan ügyfelem, aki teli van pénzzel, a legújabb audival jár, de ahányszor jön mindig neki áll siránkozni, de most már nem reagálok rá, illetve elintézem egy szóban, aztán én irányítom a beszélgetést. Van egy másik üzleti partnerem egy nő. Ahányszor megyek, folyton egészségügyi problémái vannak: Most a fogam fáj, most fázik a derekam, most fáj a fejem...most front van, hideg van, meleg van. Nem is lehet vele másról beszélni. Na de ami a legjobban lehúzott: Volt egy néni, aki mindig amikor találkoztunk, rátette a kezét a vállamra és úgy panaszkodott. Szabályosan azt éreztem, hogy rám rakja a terhét.
2012. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Fodrász vagyok, szerinted én miket hallgatok, vannak a panaszkodósak, vannak akik össze vissza hazudoznak, és vannak a jó fejek. Én poént csinálok a siránkozásukból, így már ők is átállnak erre. Persze van, akinél nem lehet.
2012. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!