Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküli lett a férjem,...

Munkanélküli lett a férjem, nagyon kikészültem lelkileg, hogyan éljem ezt meg?

Figyelt kérdés

Jó állásunk volt mindkettőnknek,a hitelünket is ennek megfelelően vállaltuk be pár éve,két gyerekünk van.

A férjem főnöke hirtelen felmondott neki másfél hónapja sok év után,mert bedőlt a vállalkozása a válság miatt és most a bejelentett bére alapján kapja a munkanélküli segélyt ,másfél hónapja nem sikerült munkát találnia még.

Én őrlődöm,nem alszom,folyamatosan kérdezgetem a férjemet ,hogy mi lesz így velünk,ő már azt mondja neki sem könnyű,de lehetetlen elviselni,hogy minden percben csak kérdezgetem,mondom és mondom,aggódom és aggódom.

A szüleim igen jó nyugdíjjal és megtakarítással rendelkeznek,adtak is az elmúlt másfél hónapban anyagi segítséget,amit természetesen később mindenképpen visszadunk.

Nagyon szégyenlem a szüleim előtt,hogy tőlük kértünk segítséget,hogy a számláinkat be tudjuk fizetni,ezt sohasem hittem volna,mondták is ,hogy bár megtehetnék,adhatnának még bőven,de igenis keressen a férjem munkahelyet,álljunk meg a saját lábunkon.A férjem egy ismerőse külföldön dolgozik több éve már megbeszélte ott,hogy a férjemet rövidesen kiviszi magával ,kb egy hónap múlva,bár biztosra mondta,de ez sem 100 % és addig is mi lesz még velünk,már így is tartozunk a szüleimnek.


Lehet,hogy velem van a baj én élem meg irreálisan szorongva a jelen helyzetet és pszichológushoz kellene fordulnom?


2012. márc. 22. 10:41
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Megoldódni láttszik a problémánk,külföldről kapott a férjem visszajelzést,hogy készüljön ,mert jövő hónap elején utazhat és kezdheti a munkát.



Mindenkinek köszönöm aki segíteni próbált a hozzászólásával .

2012. máj. 4. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!