Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találok valaha olyan férfit,...

Találok valaha olyan férfit, aki csak engem akar? Mit reagálnál erre a kijelentésre?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátommal. Előttem elég sok nője volt, de állítása szerint engem még nem csalt meg.

Többször mondta már, hogy vannak nálam szebbek. Szokta mondani, hogy én is szép vagyok, de nyilván vannak nálam szebbek, mert mindenkinél vannak.

Olyan rosszul esik ez tőle. Legalább ne mondja, ha így is gondolja. Vagy legalább neki lennék én a legszebb.


2012. márc. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

ez csak egy tény, ahogy nálad van jobb csaj, nála van jobb férfi.

persze kedves lenne tőle ha azt mondaná h neki te vagy a no.1 :)

2012. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pedig hatalmas nagy bunkóság a barátnőjének ilyet mondogatni.
2012. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a tényt bárkitől elfogadom, sőt tudom magamtól is. Csak pont tőle esik rosszul, főleg ha konkrétan, a környezetemben élő nőre mondja, hogy na az jobb.:@ bár a legtöbbször inkább csak általánosságban beszél
2012. márc. 27. 21:26
 4/44 anonim ***** válasza:
38%
Én már azzal is elégedett lennék, ha egyszer elsőhegedűs lehetnék egy zenekarban. Szólista szerepről már nem is álmodom.
2012. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

Háááát nem kéne mondania!!

Az én barátom eláraszt engem a bókjaival, hogy én vagyok a legszebb, legokosabb, legkedvesebb csaj! (mármint neki biztos)

Gondolom ez személyiség függő, hogy ki mit mond de megértem, hogy nem esik jól!!

Mit reagálnék? Elmondanám neki, hogy ez nekem milyen rosszul esik...

Találsz-e olyan férfit? Persze! Én is találtam pedig nem gondolom magam olyan szépségesnek (bár persze nem/nemcsak ettől függ)!!

2012. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom is mondta, hogy van tőlem szebb v csinosabb, de mégis én kellek nem azok. /18 év házasság/
2012. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
10%
Ez nagyon bunkó dolog a barátodtól. Ha valaki együtt van valakivel,vagy is szereti/szerelmes bele akkor annak az a legszebb,legjobb ember a világon.
2012. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%

Csak egy nő van a világon, akinél nincs jobb nő. Nem értem a problémádat...

A pasid a világ legjobb pasija?

2012. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%
Hát a barátod fejébe én se látok, de ha igazat állít akkor a kérdésedre a válasz megvan. Hogy ha neked rosszul esik, hogy ennyire szókimondó akkor mond meg neki, hogy tartsa titokban és akkor nem lesz rossz érzésed.
2012. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
49%
Amikor az utcán vagyunk megjegyezném,hogy hú ez de jó pasi!
2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!