Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találok valaha olyan férfit,...

Találok valaha olyan férfit, aki csak engem akar? Mit reagálnál erre a kijelentésre?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátommal. Előttem elég sok nője volt, de állítása szerint engem még nem csalt meg.

Többször mondta már, hogy vannak nálam szebbek. Szokta mondani, hogy én is szép vagyok, de nyilván vannak nálam szebbek, mert mindenkinél vannak.

Olyan rosszul esik ez tőle. Legalább ne mondja, ha így is gondolja. Vagy legalább neki lennék én a legszebb.


2012. márc. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 31-es. Igen elvárjuk, és ha nem vagy rá képes, akkor szevasz. Ennyit talán elvárhatunk a "teremtés koronáitól", nem? :)
2012. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
68%

De most nem értem mit kell ezen próblémázni. Jártam olyan lánnyal akiről tudtam nem szép, de mégis szerettem. Az igaz, hogy a szerelem szépít, de azért hülye nem vagyok! Media markt^^

Attól, hogy kimondja úgy a csajok is látnak szebb pasit csak ők nem feltétlen mondják ki, mert félnek. A szomszédom kijelentette férjének melyik színész tetszik, mert nem szégyelte. Úgy se csalja meg senkivel se, de ne már, hogy az ember kusoljon:S Nem kell túlreagálni és hisztizni, mert az nagyon nagyon gyerekes.

2012. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ráadásul valószínűleg nem komolyan mondta csak viccből csak ezt a női agy nehezen érti meg.
2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Színésznőkre is mondta már, hogy szép, egyáltalán nem sértődtem meg rajta!

De azért az bántó, hogy konkrét embereket nevez meg, hogy ki a szebb. (és nem olyanokat, akiket a TV-ben lát) Ilyenkor meg azért felmerül a kérdés, ha ennyien szebbek (szerinte) akkor minek van velem? Vagy csak addig vagyok jó, amíg fel nem szed egy jobbat?

2012. márc. 29. 16:22
 35/44 anonim ***** válasza:
46%

ma 12:34:

Te egy hamisítatlan balf@sz vagy.Mert ti nem hazudoztok egyfolytában mi?Röhögnöm kell,pedig gyűlölöm a kettős mércét.Remélem még véletlenül sem akad a horgodra semmi jó érzésű hölgyemény,a jobb kezednek meg nem kell bókolni ugyebár:P

2012. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"akkor minek van velem?"

Csak tippelni tudok. Talán, mert szeret?


Kedves utolsó mi van? Tán eltörött a mécses?:) A mondataid értelmetlenek és hasztalanok. Mielőtt mást kritizálsz előtte gondolkozz. Hidd el nem vagy te nagymenő.

2012. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
46%

Nem hinném,hogy értelmetlenek lennének,csupán te nem tudod értelmezni nagyfiú:P

Vagy kell hozzá értelmező szótár is?

2012. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
Hű most berezeltem. Nem arról van szó, hogy nem tudom értelmezni hanem arról, hogy értelmetlen. Te játszod az eszed és nagylánynak érzed magad. Következő nagyszöveged mi lesz? Várom a leépítő nagyszöveged. Biztos jobb lesz a mostanitól.
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a válaszolók egy része miért hozza fel azt, hogy mi sértő van azon ha valaki megmondja az igazat, és nem hazudik. A hazudgság kérdése itt akkor lenne értelmezhető, ha a kérdező egyenesen megkérdezi a pasiját, hogy a "haverod nője szerinted jobb nő nálam?" erre a kérdésre lehet az igazságot válaszolni, hogy "igen, XY jobb nő nálad"

De a kérdező sehol nem említi, hogy ezek a példálózások ilyen szövegkörnyezetben hangzottak el. És ha jól olvasom, nem a kérdező provokálta ki ezeket a megjegyzéseket.

2012. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
46%

Minden fikázónak üzenem:

Titeket is inkább aknára ültettek volna bili helyett.Azért 25 éves fejjel elég tapasztalatom van a fajtátokat illetően.Ja,és férfiak mellett is éhen haltam volna,de a családi viszonyaimba most nem mennék bele,nem rátok tartozik.

Egyébként pedig:

[link]

2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!