Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találok valaha olyan férfit,...

Találok valaha olyan férfit, aki csak engem akar? Mit reagálnál erre a kijelentésre?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátommal. Előttem elég sok nője volt, de állítása szerint engem még nem csalt meg.

Többször mondta már, hogy vannak nálam szebbek. Szokta mondani, hogy én is szép vagyok, de nyilván vannak nálam szebbek, mert mindenkinél vannak.

Olyan rosszul esik ez tőle. Legalább ne mondja, ha így is gondolja. Vagy legalább neki lennék én a legszebb.


2012. márc. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bunkóság ilyet mondania, nem azért, mert nincs nálad szebb, hanem azért, mert hogyha szeret, akkor nem nézegeti, hogy ki szebb nálad, hanem az egész lényed miatt, a belső értékekkel együtt szeretnie kéne. Ha egy pasi ilyet mond, az nem szerelmes beléd, az biztos. Persze, hogy mindenkinél van szebb, de ezt nem kell hangoztatni és a másik orra alá dörgölni! Ha nem tud jót mondani, akkor ne sértegessen! Én is tudom magamról, hogy nem tartozom a szép kategóriába, de a páromnak még is tetszik rajtam sokminden és soha nem mondja azt, hogy vannak nálam szebbek, holott én nagyon jól tudom, de ő ilyennek szeret, amilyen vagyok, ezért vagyunk együtt már több mint 3 éve és ezért kérte meg a kezem nemrég. Én biztos elküldeném a helyedben a pasit, hogy ha neki te nem felelsz meg eléggé, akkor menjen tovább, te pedig várd meg azt az embert, aki nem fog ilyeneket mondani, hanem elfogad és rajongásig szeret olyannak, amilyen vagy, mégha nem is a legszebb nő vagy a világon.
2012. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagy különbség van a között ha azt mondja:


"Ez az XY szép nő."


Vagy,


" Ez az XY szebb nálad."


Én is meg szoktam állapítani a férjem előtt bizonyos színészekről, hogy jól néz ki, de azt eszembe se jutna mondani, hogy nála mennyivel jobban néz ki. Ős is mondta már, hogy pl. Catherine Zeta-Jones jó nő, de azt soha, hogy szebb lenne nálam. Ez egyáltalán nem esik rosszul. Gondolom, hogy szebb, de az már nekem is rosszul esne kicsit, hogyha össze is hasonlítana.


Nem várom el, hogy engem tartson a legszebbnek, csak ne hasonlítgasson, mert annak nincs értelme. Szerintem.


Ellenben ha kérdezgeted, hogy vannak-e nálad szebbek, vagy Te szebb vagy-r ennél és ennél, akkor ne lepődj meg, hogy igazat mond. Magától viszont nem tudom miért mond ilyeneket. Az nem túl szép tőle.

2012. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
71%

Mit reagálnék? Fontolgatnám, hogy otthagyom. Nekem sértené a büszkeségem...tudom, ezek csak tények, de ha valaki velem van, akkor én értem legyen oda és én legyek neki a legtökéletesebb. Bennem találjon meg minden fontosat.

Amúgy meg mindenkinek rosszul esne, csak van aki le tudja nyelni, van aki nem...

23N

2012. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudnám ezt hosszú távon elviselni. Ha valakibe szerelmes vagy, egyrészt ilyet nem is gondolsz, de mégis előfordul, legalább nem mondod!

Az oké, hogy azt mondja például egy tévében vagy neten látott nőre, hogy ezért vagy azért szép, de akkor is téged kell minimum ugyanolyan szépnek gondolnia, ha nem szebbnek.

Ismerős körből meg kifejezetten tahóság szebbnek titulálni egy másik nőt nálad.

23/N

2012. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
78%

Nem arról van szó, hogy ki a szebb vagy csúnyább, mert ezt nem is lehet megmondani.

A szépség szubjektív dolog, lehet, hogy aki nekem szép, az másnak ocsmány.

Az a lényeg, hogy egy szerelmes embernek te vagy a legszebb, mert ő a legszebbnek lát téged.

Az, aki azt mondja, hogy XY szebb nálad, szerintem nem szeret.

Nem azért, mert világszép lennél, hanem azért, mert AZ Ő SZEMÉBEN kellene, hogy a legszebb legyél.

2012. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mit reagálnék? Ha neked jobban tetszik XY akkor járj vele, szevasz. Ugyanis, ha az, akivel járok, annak nem én vagyok a legszebb, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme. Ennyi.
2012. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha esetleg együtt mentek valahova,jegyezd meg az előtted sétáló pasi fenekére,hogy mennyivel jobb mint az övé.És folytasd ezt így nyugodtan,mert ha ezt ő meg meri engedni magának,akkor te is.Egyébként pedig tedd lapátra de nagyon gyorsan.Az ilyen férfi érzelmi intelligenciája közelít a nullához,hosszú távon pedig teljesen tönkre tenné az önbecsülésedet.Megéri?Nem hinném.Normális férfiember ilyen nem mond annak a nőnek,akivel a jövőjét tervezi,ha esetleg gondolja is magában,nem mondja ki hangosan.Ne haragudj,hogy ezt írom,de ne vedd biztosra,hogy nem csalt még meg.Ha azzal dobálózik,hogy XY mennyivel szebb nálad,ott már nekem egy ponton nagyon gyanús lenne a dolog.De ez csak az én véleményem.Sok sikert!
2012. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

nem olvastam végig a hsz-eket. Nekem az a véleményem, hogy ha igazán szereted a barátodat/ barátnődet, akkor számára te vagy a legszebb:) és másra rá se néz úgy!

az én barátom ha lát is szépségkirálynős fókuszos, aktívos bejátszásokat, akkor is azt mondja h én vagyok a legszebb neki, neki nem kellene más. A szerelem széppé tesz:)

22L

2012. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez azért rossz (ha már mindenki ír véleményt) mert amúgy is egy csomó olyan hatás ér minket, hogy mennyivel szebb és mennyivel jobb csajok vannak mint mi. És amikor ezt a pasinktól is ezt halljuk hááát az elég kiábrándító.
2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, nem azt mondta, hogy valamelyik színésznő szép. Olyat is mondott, de azt nem vettem fel. Hanem az egyik haverja új nőjére mondta, hogy szebb, mint én.:S Előtte is mondta, hogy vannak nálam szebbek, de ilyen konkrétan még nem.
2012. márc. 28. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!