Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől működik és mitől nem...

Mitől működik és mitől nem működik egy kapcsolat? Mi az amit rosszul csinálunk?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok borulva. Különmentünk a párommal és én meggebedek. Mindennél jobban szeretem őt és állítása szerint ő is engem de egyszerűen nem tudunk együtt lenni. Valami van ami mindig elrontja az idillt. Borzalmasan ragaszkodunk a másikhoz, de állandóan összekapunk valamin és úgy érezzük, hogy nem a másik kell nekünk. Kimondani is rossz, hogy nem egymásra van szükségünk, de sokszor úgy néz ki mintha így lenne :( Most én itt szenvedek, ő pedig ott. Mi értelme van ennek? Miért történnek ilyen dolgok? Miért nem megy ha annyira szeretnénk? Mi ez?? Hol keressek magyarázatot, békét? Mit kezdjek magammal?

2012. márc. 28. 09:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, valami nem kerek a történetben!! Nem utólag szépültek meg az emlékek? Ha állandóan összekaptok, az NEM megbeszélés. Pont az a baj, hogy veszekedéssel vezetitek le a feszültséget. Mitől van a feszültség és miért nem tudtok higgadtak maradni?
2012. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Annyira friss a dolog, hogy nem nevezném megszépülésnek sajnos. Minden vita után, közben úgy éreztem, mintha nem is lenne értelme és mind a ketten egy másik dimenzióban lennénk ezért nem értjük meg egymást. Össze vissza kavarognak a gondolataim, lehet, hogy nem is értelmes amit írok.

Köszi, hogy próbáltok segíteni, jelenleg nincs senki akinek elmondhatnám.

2012. márc. 28. 10:23
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

"Mi mindig megbeszéltük a problémáinkat, kompromisszumokat kötöttünk és tiszteltük a másikat."


"Olyan dolgokon vesztünk össze amin soha nem szabadott volna. Megsértettük a másikat akaratunkon kívül szavakkal például."


Nem tudom, de a két hozzászólásodból valamelyik nem igaz.

Ha tényleg megbeszélitek és megkötitek a kompromisszumot, akkor nem lesz veszekedés meg megsértés.

2012. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem illetek ossze, van ilyen sajna. Nagy a szerelem, de megse mukodik, mert agyban masok vagytok. Sajnos a kapcsolatban mindennek klappolnia kell.
2012. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? Mióta vagytok/voltatok együtt?
2012. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
20on évesek vagyunk. több mint 3 év volt
2012. márc. 28. 10:30
 17/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs gond egyikőtökkel sem,egyszerüen nem illetek össze..
2012. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolsó ez lehet. De nekem ez olyan furcsa. Mit jelent az, hogy két ember nem illik össze? Mégis mitől függ az egész és miért nem működik akkor sem ha tényleg szeretnék és tesznek érte? Miért kell akkor szenvedni ha működhetne is?
2012. márc. 28. 10:35
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,amire nincs magyarázat..Lehet hogy te,vagy a párod másra vágyik,amit nem mondtok ki egymásnak,sőt magatoknak sem valljátok be..
2012. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
:'( nem értem, túl akarok ezen az egészen jutni már
2012. márc. 28. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!