Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől működik és mitől nem...

Mitől működik és mitől nem működik egy kapcsolat? Mi az amit rosszul csinálunk?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok borulva. Különmentünk a párommal és én meggebedek. Mindennél jobban szeretem őt és állítása szerint ő is engem de egyszerűen nem tudunk együtt lenni. Valami van ami mindig elrontja az idillt. Borzalmasan ragaszkodunk a másikhoz, de állandóan összekapunk valamin és úgy érezzük, hogy nem a másik kell nekünk. Kimondani is rossz, hogy nem egymásra van szükségünk, de sokszor úgy néz ki mintha így lenne :( Most én itt szenvedek, ő pedig ott. Mi értelme van ennek? Miért történnek ilyen dolgok? Miért nem megy ha annyira szeretnénk? Mi ez?? Hol keressek magyarázatot, békét? Mit kezdjek magammal?

2012. márc. 28. 09:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, szerintem.

Ha valakivel összeillessz, azzal nem marjátok egymást.

Az állandó cirkuszolást nagyon meg lehet unni, nem csodálom, hogy szétmentetek.

Van ilyen, tetszik az illető, vonzódsz is hozzá, de nem passzoltok.

Én az állandó összekapást nem nevezném idillinek.

Egy ilyen vitázós kapcsolat sose jó, lehet, hogy a párod is belefáradt már.

2012. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha két ember összeillik, akkor komoly erőfeszítés nélkül tudnak a hétköznapokban is harmonikusan együtt lenni. Mindkettőjüknek a jó oldalát hozza ki és erősíti a kapcsolat. Tökéletesen kiegészítik egymást. Nincs szükség harcokra, sőt kompromisszumra sem, mert egyszerűen annyira illeszkedőek a vágyaik, hogy könnyű megtalálni a közös dolgokat.
2012. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Van két dolog:szex és a pénz. Ha valamelyik nem müködik akkor vitát szülhet. Elfolythatjátok, h nem oké de kihathat a kapcsolara
2012. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szerelmesek voltunk, közös jövőt terveztünk, házasság, gyerekek, s közben észre sem vettük, hogy én nem vagyok igazán önmagam. Boldog voltam úgy is. Aztán jött egy új élethelyzet, előjöttek olyan dolgok is, amik rám régebben jellemzőek voltak, teljesen önmagam lettem, ő ezt nem igazán tudta kezelni, nem tudta, hogyan is kéne hozzám viszonyulnia. Nem tetszettek neki a dolgaim. Egyszerűen csak kiderült, hogy mégsem vagyunk annyira összeillő pár, mint mi azt az elején gondoltuk. Harmonikus volt a kapcsolatunk, kompromisszumokat kötöttünk, mint ahogy az egy párkapcsolatban elő szokott fordulni, és aztán már olyan sok lett a kompromisszum, hogy ha tükörbe néztünk, akkor nem magunkat láttuk, hanem valami idegen embert. Fájdalmas volt, hiszen együtt képzeltük el a jövőnket, de végül szakítottunk.

Mint írtam, sajnos a szerelem nem minden. Nekem így kellett megtanulnom.


egyik korábbi válaszoló

2012. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!