Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sporoltok, hogy az...

Hogyan sporoltok, hogy az elettarsatok ne tudjon a sporolt penzrol?

Figyelt kérdés
kedves valaszolok. koncntraljatok a kerdesre nem pedig okoskodni miert tettem fel a kerdest. lehet tobbfele oka amiert sporolnom kell. majd eldontom mit veszek vagy hova koltom. egyszeru ferfi elado vagyok es o nem dolgozik. de leszukiteni a konyhara adott penzt nem akarom. magamtol meg megvonni mar nincs mit. vele errol beszelni nem akarok, mert mar meg volt. koszonom mindenkinek a jo vcalaszokat
2012. ápr. 13. 19:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nagyon nehéz spórolnod. Mégis az a legjárhatóbb út, ha azt mondod, csökkent a fizetésed. Ez a mai viszonyok között még érthető is. Arra viszont vigyázz, hogy ne hagyj a fizetésed összegére utaló jeleket. Egy ismerősöm a pincefalban rejtegette az asszony elől úgy, hogy kivett egy-két téglát és mögé rejtette. Biztos /otthoni/ helyre tedd, ahol ő biztos soha nem nyulkál. Rögzítsd magadban, nehogy elfelejetsd, hol gyüjtögeted.
2012. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

koszonom

legalabb tudom nem az egyetln vagyok aki igy gyujt.

a fizets csokkentes jodolog kitalalni de amugy ez igy igazabol is igy tortent. tehat megnehezebb. a tobbiek akik a lebukas meg a valast valoszoltak. nemtudjak mirol beszelnek. lehet a kapcsolatuk is ilyen . ja lebuktam... jaj elvaltam ... a tobbieknek meg koszonom

2012. ápr. 13. 20:54
 13/33 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ,azért ha sikerült valahogy kieszközölnöd a spórolást akkor azért oszd meg majd velünk hogy sikerült!! :)) sok sikert
2012. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk egymás pontos fizetését így nem nehéz. Egy külön számlára gyűjtök egy másik banknál és csak internetbankot használok, hogy ne kapjak tőlük levelet. Egyszer mégis kaptam, megkérdezte, hogy mi ez, azt mondtam, hogy csak reklám és ki is dobtam. Lehet, hogy ő is gyűjtöget. Igazából ez a pénz bármikor jól jöhet. Akár szakítás esetén, de akkor is, ha később komolyra fordulnak a dolgok és esküvőre kell, vagy akár a gyerekre, vagy ha megszorulunk, vagy mondjuk baleset ér valamelyikünket. Bár ő nem tud erről a gyűjtésről, én nem csak magam miatt gyűjtök, ha szüksége lenne rá, kisegíteném.
2012. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
En egy zacskóba tettem minden hónapban a megspórolt pénzemet és a téli csizmámba raktam bele. Ezt 3 évig csináltam és pontosan úgy jött ki, hogy több pénzre lett szükségünk. Fogtam a csizmát és odaadtam a férjemnek, hogy tessék ez a csizma most ki fog segiteni. A férjem jót röhögött rajtam, hogy most a fél csizmádat vigyem eladni? Mondtam nyúljál bele.
2012. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam aki azt írta, hogy le fogsz bukni előbb-utóbb.

Azért írtam ezt, mert az én kapcsolatom nagyon jó. Nincs szükségem hazugságokra. Ha spórolni akarunk, megbeszéljük, mert tudunk egymással erről beszélni.

Ajándékra meg nem adunk ki annyit, hogy az feltűnne. Mivel a költségeket is megbeszéljük. Nem állunk olyan jól, hogy csak költsünk amire jól esik.

De választ úgy gondolom, hogy adtam, annak ellenére is, hogy nem értek egyet a módszerrel.

2012. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

a csizma nagyon jo)))))))

orulok hogy vannak akik minden dolgot atvarazsolnak a jo oldalara))

a masik a lebukas.

nem tudjuk megbeszelni

es nem is akarjuk

enmelozom o pedig nem

ezert kellemtlen tema

2012. ápr. 13. 23:00
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

Ez esetben a megoldás a következő: Fogsz egy nagyon erős zoknit, minél nagyobbat. Elrejted valahova ahová az asszony nem nyúl, véletlenül sem (erre már mondtak jó ötleteket). Ebbe gyűjtögeted a pénzt, de csakis kétszázasokat. Majd eljön a szép nap, mikor megtelik, ekkor bekötöd a szárát, és szétvered vele az asszony fejét.

Hajrá!

2012. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj drágám, de a fizetésem csökkenése miatt nem tudom eltartani kettőnket. Légy szíves, menj el dolgozni."

Aztán ha van munkája, a konyhapénznek csak a felét add oda, a másik felét meg el tudod tenni.

Nálunk is működött, sokáig nem dolgoztam, aztán előbb-utóbb be kellett látnom, hogy ugyanaz a pénz, ami öt éve röhögve elég volt, ma már nem az. Így elmentem dolgozni. Amikor este tízkor hazaérek, tudván hogy reggel hétkor kelek, néha fel tudnám kötni magam, a lakás undorítóan koszos, de letojom, örülök ha alhatok 5-6 órát, viszont megnyugtató, hogy mindkettőnk számláján gyűlik a pénz :)

2012. ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%
Én védem a Kéredezőt. Bizony van olyan eset, mikor az asszony /annak ellenére, hogy nem dolgozik, mert pld., nem is akar/, úgy költi a pénzt, mint a Csekonics. Níilván ilyen feleséggel nem lehet hosszú távra tervezni. Ha még azt is hozzáteszem, hogy a férjet néha földön futóvá teszik bizonyos volt feleségek, teljesen érthető az előre látása. Kevés olyan nő van, mint én, aki a volt férjét kistafírozta; lakást és két szoba bútort, egyéb berendezést kapott, hogy újra kezdhedsse az életét.
2012. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!