Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sporoltok, hogy az...

Hogyan sporoltok, hogy az elettarsatok ne tudjon a sporolt penzrol?

Figyelt kérdés
kedves valaszolok. koncntraljatok a kerdesre nem pedig okoskodni miert tettem fel a kerdest. lehet tobbfele oka amiert sporolnom kell. majd eldontom mit veszek vagy hova koltom. egyszeru ferfi elado vagyok es o nem dolgozik. de leszukiteni a konyhara adott penzt nem akarom. magamtol meg megvonni mar nincs mit. vele errol beszelni nem akarok, mert mar meg volt. koszonom mindenkinek a jo vcalaszokat
2012. ápr. 13. 19:55
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo. orulok hogy eggyet ertesz velem. az elso kapcsolatom utan a lany segitett nekem mert nagy kulombseg volt az eletszinvonalunk kozott. szakitas utan segitett talpra alni mert en is ugy herdaltam a penzt mint o. csak kulombseggel az hogy neki sok volt nekem meg keves. a masodik kapcsolatom utan egy szatyor alsonemuvel voltam az utcan es a zaloghazba leadott olcso karika gyuru arabol kezdtem elorol az eletem nagyon nehezen. a mostani kapcsoaltomban pedig akarnek sporolni.. de ha minden jo..akkor lehet hogy egy kozos meglepetes utazasra koltom
2012. ápr. 14. 18:43
 22/33 anonim ***** válasza:
***
2012. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdetem spórolni ha netán valami közbejönne...(szakítás,vagy bármi)hogy legyen egy kis félretett pénzem,ráadásul egyre többet gondolok rá hogy egy idő után biztos vége lesz mert már 6 éve vagyunk 1ütt és még csak össze sem költöztünk.Mióta gyűjtögetsz?Csak még az s van hogy hova és mibe....?Bankszámla kilőve.
2012. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
meg sehova nemgyujtok de akarok. ezert tettem fel a kerdest
2012. ápr. 15. 17:23
 25/33 anonim ***** válasza:
84%

Ha autóval jársz dolgozni, spórolj a benzinen, ne autóval járj dolgozni. (Asszonynak ezt nem kell tudni, meg lehet ezt oldani okosan.) Ha dohányzol, szokj le a cigiről, ha iszol, akkor ne igyál (akár napi 1-2 sör is sok tud lenni).

Más ötletem tényleg nincs, ha minden pénzt haza adsz.

2012. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Na összejött az utazás vagy már együtt sem vagytok?
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
2 Hetet voltunk eggyut a szabadsagomon. voltunk satorozni, kirandulni. szabi elott azt mondtam neki hogy levontak a fizetesembol es ket hetig nemfogok melozni es alig van penzem. biz megorult amikor kimentunk a szabadba. mostansag az sem olcso, ha jol akarsz pihenni. habar lehetett volna olcsobban. de milyen pihenes az ha azon torod a fejed, hogy hol es mit lehet olcsobban. szoval jol pihentunk. most mar ismet ideje sporolni,hogy a tel elou pihenjunk egy jot.
2012. aug. 15. 09:57
 28/33 anonim ***** válasza:
83%
Te tök normális ember vagy kérdező. :) Jó olvasni ilyet is a sok "Hagy el/Csald meg" között.
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én vagyok tök sötét, vagy a "pihenni" mást is jelent, mint amit én ismerek?

Legolcsóbb pihenés, ha lefekszel az ágyba.

2012. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem januártól kezd. Akkor foghatod a viktorra hogy kevesebb lett a fizetésed. Ez év elején rengetegen így jártak.
2012. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!