Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti mit tennétek...

Fiúk, férfiak, ti mit tennétek, ha a párotok, barátnőtök, szeretőtök teherbe esne tervezetlenül, védekezés mellett?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
29%

8.42 es vagyok.


Nem volt mindig úgy, hogy bármikor jöhetett. CSak ebben az évben. Azaz 7 évig nem aljaskodtam,nem játszmáztam, gyógyszert szedtem becsületesen.

2012. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
48%
Tegyük fel, ha mégis becsúszott volna, a védekezés ellenére. Akkor se sunnyogtam volna a 12. hétig, h már ne lehessen semmit tenni. Hanem leültünk volna az első pozitív teszt után és közösen döntöttünk volna. Szóval én ezért nem hiszek abban, hogy csakúgy becsúszik és már nem lehet tenni semmit. De. Lehet. Ha a nő becsületes. És beszedi a gyógyszert. És szól időben, ha mégis baj történt. És hagy döntési jogot a pasijának. Persze, lehet, h te nem így gondolod, de nem is engem fognak ott hagyni pici babával.
2012. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

Kedves 8:42-es, még mindig nem érted... Senki sem mondja, hogy "már nincs mit tenni", a kérdés éppen arra vonatkozik, hogy "ki mit tenne, ha". Férfi szempontból. Vagyis nem sunnyogás, vagy nem sunnyogás, gyógyszer vagy nem gyógyszer szempontjából.

De egyébként egy kicsit válaszolva az offodra: Jó magam 14-15 évig szedtem "becsületesen"-ahogy te mondod gyógyszert, soha semmi "bajom" nem lett. De ha a gyógyszernek tényleg 1%, vagy akár egy ezrelék a hiba kockázata, akkor logikusan beláthatom, hogy kb. "itt volt az ideje", hogy a 15. évben legyen. Na most ez a hiba kockázat 15 évvel ezelőtt is "érvényesíthette" volna magát, és hát... Na akkor lett volna csak igazán para.

2012. ápr. 17. 10:49
 34/65 sotetsikoly válasza:
en melle allnek h tamogasam szellemileg meg felkeszulnek a kovetkezmenyekre pl lakas biztositasa legtobb fiatalpar eseteben nincs ahol lakniuk es jon a baba
2012. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
52%

Rögtön a kétségbe esés után hitetlenkednék. Nem hiszek a gyógyszerben, így mindig használok gumit. Tehát, ha a csaj azt mondja, hogy gyógyszer+gumi mellett teherbe esett, akkor vagy hazudik, vagy megcsalt, vagy egy homo superiort nemzettem.


Amennyiben hazudott egy ilyen kérdésben, vagy megcsalt, akkor egyértelműen lapát.


Tehát a kérdésre a válaszom: lelépnék.

2012. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
41%
A 18.-nak teljesen igaza van abban, hogyha valaki rendeltetésszerűen , az előírtak szerint alkalmazza a fogitabit, gyakorlatilag NULLA a valószínűsége, hogy teherbe esik. Csak épp sokak nem fogják fel, hogy nem tic-tacot szednek és csodálkoznak, ha beüt a krach és a gyógyszerre mutogatnak. Az ilyeneknél utólag mindig kiderül, hogy kihagynak egy-egy szemet, más gyógyszert szedtek mellette, hasmenésük volt..stb. (ezt egy nőgyógyász barátom mondta)
2012. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
:). És homo superiorral mi lenne?
2012. ápr. 17. 16:49
 38/65 A kérdező kommentje:
Utolsónak: több oka is lehet a becsúszásnak, nem csak, hogy elfelejtette, hasmenés, vagy hányás. Nyilván ezek a leggyakoribbak. Pl. Minden termékben, mint ahogyan ruhák között is van olyan, hogy "selejt". Na most ha 30 tablettából 30 ugyanúgy néz ki, abból senki nem mondja meg, hogy "hol van a kocka elrejtve", és melyik az, amibe kevesebb hatóanyag kerül, vagy akár alig. Vagy pl lehetséges, hogy a fogamzásgátló hormonszintje van alacsonyra belőve a nőéhez képest, a nőnek van egy érzelmi kilengése, véletlenül 2 petesejtet is "kitermel", és a fogamzásgátló egyre még elég lett volna, de a 2 már "kifogott" rajta. Olyanról is hallottam, aki injekció mellett esett teherbe, amit egy fél évig nem kell "bevenni", meg elfelejteni, és állítólag biztosabb mint a tabi. Itt van pl egy érdekes történet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2012. ápr. 17. 17:08
 39/65 anonim ***** válasza:

Igaz én lány vagyok, de leírom a párom véleményét, és hogy nálunk ez hogy zajlott. Mi még a kapcsolat legelején, mielőtt lefeküdtünk volna átbeszéltük ezt, hogy egy véleményen vagyunk-e (hiszen csak ez az egy biztos védekezés :) ). Nőgyógyászati gond miatt gyógyszert szedek, így a védekezés adott volt (illetve túlérzékeny vagyok az óvszeren lévő síkosítóra/helyi fogamzásgátlóra, szóval más nem is nagyon jöhet szóba). Elmondtam, hogy én csak akkor vagyok hajlandó elvetetni gyereket, ha beteg. Ő egyetértett velem. Teljes mértékben megbízik bennem (pedig az exénél felmerült a trükközés lehetősége, hogy így akarta megtartani, hogy amikor szorult a hurok terhességi jeleket produkált gyógyszer mellet (és pont akkor volt a leányzó a szüleinél, amikor ki is hagyhatott egy tablettát...), de szerencsére nem lett végül terhes), mindig előtte veszem be a tablettát, bármikor ellenőrizheti, de ott a hibaszázalék. Egyáltalán nem jönne még jókor a baba (orvosi elején vagyunk, kis lakással, fizetés nélkül), de megbeszéltük, hogyha becsúszik, és egészséges, akkor megoldjuk. Ezt az előző kapcsolatomnál (konkrétan 16 évesen) is így csináltam, mielőtt bármi lett volna, megbeszélés. Ha bárki abortuszra akarna küldeni egészséges magzattal, azzal nem is kezdek kapcsolatot. Szerintem egy rendes kapcsolatban előre kell ezt tisztázni, nehogy később jöjjön a meglepetés.

20/L (23/F)

2012. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
34%
Megmondanám neki hogy menjen abortuszra, ha nem tenné meg szakítanék, gyereket ilyen korán nem akarok. Nincs semmi végzettségem, így keresetem sincs, ha a csaj meg akarja tartani akkor tegye csak meg, de nélkülem, szenvedjen vele ő egyedül. Ha képtelen belátni hogy egy gyerek felelősséggel jár és nem csak egy játékbaba akkor tartsa csak meg!
2012. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!