Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, már nagyon...

Szerelmes vagyok, már nagyon szenvedek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfiba már több mint 15 éve.Akkor amikor megismertem az első férjemmel éltem azóta újból férjhez mentem.Már 10 éve élünk együtt.

Akibe szerelmes vagyok néha azt érezteti,hogy ő sem közömbös felém,néha pedig ellenkezőjét mondja.

Ha össze futunk, mindig zavarba vagyunk mind a ketten.

Sejti ,hogy szerelmes vagyok belé,de nem mondtam neki.

Most már annyira szenvedek.hogy naponta róla álmodok.

Mit csináljak? ő nem nősült meg tudtommal. amikor az első férjemmel voltam akkor a család barátja volt.Mikor a második férjemhez hozzá mentem előtte meg jelent nálam húsvétkor,de már az esküvőm napja meg volt. Azóta nem jött el hozzám.

Volt egy olyan beszélgetésünk,hogy elválok és vele megyek valahova, ahol nem ismer minket senki. Másnap letagadta az egészet emilba. Pedig még a várost is kiválasztottuk.

Akkor most szeret vagy nem? Érezhet valami?



2012. ápr. 24. 11:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretne, akkor nyitott volna feléd, amikor még független voltál. De nem nyitott. Te meg hogy mentél hozzá a férjeidhez, nem szerelemből?
2012. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnos igazatok van,de attól még gyötörnek az álmaim.Azt hittem,hogy elfelejtem őt,de nem.

Lehet,hogy ez addig jó még be nem teljesedik? A mostani férjem tudott arról,hogy szerettem ezt a férfit,de azt nem tudja ,hogy milyen álmaim vannak. Egyre jobban szenvedek az egésztől.

Köszönöm a válaszokat,,megy a zöld kéz mindenkinek!

2012. ápr. 24. 17:43
 13/17 anonim ***** válasza:
17:43: és most mit fogsz csinálni? Férj ide vagy oda, életünk nagy szerelmét nem szabad elszalasztani. Nálad pedig erről van szó. Legrosszabb esetben megtudod, hogy egyoldalú a dolog, akkor tovább tudsz lépni rajta, és a férjed megmarad.
2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A férjed iránt mit érzel?


Ő szeret téged?

2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
21:49 Szeretem,de nem másként. A férjem is szeret. Talán azért is nem léptem még semmit,mert félek,hogy csak hülyét csinálnék magamból és még meg is bántanám vele.
2012. ápr. 25. 13:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Hívd föl és mondd el neki. Hajrá!
2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bármit is akarsz tenni, tedd meg minél hamarabb - a sürgetés nem mindig jó taktika, node 15 év az 15 év... (Egyébként, én a magam részéről red4me-vel értek egyet.)

26/F

2012. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!