Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító az, ha egy nő...

Visszataszító az, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?A dohányosok tényleg nehezebben találnak párt?Ezt sokan mondták és érdekelne,hogy mennyien gondolják még így.

2012. ápr. 28. 23:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan visszataszító dolog a dohányzás,csak mértékkel csinálják.Amúgy van olyan,akinek kifejezetten jól áll a cigi a kezében:)
2012. ápr. 29. 00:29
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
de mivel egyre kevesebben dohányoznak ezért a dohányzók értelemszerűen már kevesebb emberből választhatnak.Hiszen a nem dohányzók vannak többen.
2012. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Amúgy én is dohányoztam.És ruhán tényleg büdös,én a kabátomat mindig kiteregettem a teraszra.Viszont a füst most sem zavar.
2012. ápr. 29. 00:31
 14/48 A kérdező kommentje:
Sajnos kicsit erős lett a diszkrimináció:(
2012. ápr. 29. 00:31
 15/48 anonim ***** válasza:
96%

Mit veszünk dohányosnak?

Rengeteg olyan ismerősöm van aki buli idején elszív jópár szálat! De azon kívül nem.

Na most ők melyik kategória?


Szerintem a pár szál szívásával nincs gond!

A baj a láncdohányosokkal van akik ténylég szétfüstölnek mindent és büdös a szájuk!!


Masszív dohányos csajjal nem járnék! Ugyanakkor az említett light-os dohányossal igen és semmi bajom nem volt vele...

2012. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
61%

Az aki néhány szálat szív, az jobban tenné ha inkább cigirágót szívna.

Szerintem az ilyenek, csak divatból cigiznek.

Most döntse el, hogy cigizik, vagy nem.

2012. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
16 Előbb vagy utóbb úgyis rászokik.Mindenki így kezdi.
2012. ápr. 29. 00:46
 18/48 anonim ***** válasza:
71%
Igen, teljes mértékben taszító. Ha látok egy csinos lányt a buszon aki leszállás után egyből rágyújt, az eléggé kiábrándító. Sosem tudnék olyannal élni, aki dohányos. Igaz, a legjobb haveromat is sokszor megszólom hogy miért cigizik. Az ő érdekében. :\
2012. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
77%
Nem. És leírnám a véleményem mint dohányos, de nem fogom, mert csak kapnám az ívet, ahhoz meg nincs kedvem. De sokkal inkább kiábrándító az igénytelenség mint a dohányzás.
2012. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindkét nem esetében visszataszító. Nők esetében egy kicsit jobban, talán mert én is nő vagyok. Senkinek nem áll jól a kezében, nem szexi, inkább proli. Főleg, akinek nincs is rá pénze és a legótvarabb mocskot szívja, vagy valami házilag töltött vacakot. Vagy amikor egy kisgyerekes nő szívja, miközben tolja a babakocsit. Nem látta még kulturált cigist,csak olyat, akinek mondjuk egy megbeszélésen már jár a lába, már kivette a cigit a dobozból, már a szájában van meggyújtatlanul, tiszta ideg, nem lehet vele normálisan beszélni, mert már menne cigizni. Ez milyen viselkedés már? Nem szexi, nem elegáns, nem nagyvilági. Ez proli.
2012. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!