Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító az, ha egy nő...

Visszataszító az, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?A dohányosok tényleg nehezebben találnak párt?Ezt sokan mondták és érdekelne,hogy mennyien gondolják még így.

2012. ápr. 28. 23:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nemben visszataszító az egész.

Mondjuk én azért is utálom a cigit, mert mikor anno szalagavatóm volt az anyám egy órát nem bírt ki egy helyen és már pattogott, hogy nincs itt semmi látni való ő megy is ki bagózni...

2012. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

dohányos vagyok, volt dohányos és nemdohányos barátom is.

a nemdohányos sem kritizált, piszkált hogy szokjak le, nem zavarta. napi 2-3 szállal elszívok, ezt elfogadta.

egyébként tiszteletben tartottam hogy nem szereti a füstöt, mikor randiztunk együtt voltunk nem gyújtottam rá.

emelett a másik szenvedélyem a gyümölcsevés. a párjaim inkább azt jegyezték meg rendszeresen hogy narancs vagy kiviízű a szám, meg a kezem illata -tehát ami a bőrön elnyomja a cigiszagot az a gyümölcs és erre tök véletlenül jöttünk rá.

2012. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
54%

Számomra kizáró ok egy nőnél. Mert a legintimebb pillanatokat teszi tönkre a dohányfüst szaga.

Egyrészt az intimitást érzetét az illatok váltják ki az emberből, ezt a finom női illatt helyett a füst szaga váltja föl.

A tisztaság ápoltság hatását átveszi a két méterről is érezhető füstjárta ruha szaga.

A sárgálló bőr és fogak is idővel a dohányzás járulékai lesznek.

Nem is beszélve a dohányzó nők kesernyés ízű, gyomorforgató csókjáról, amitől öklendezhetnékem támad.

Szóval, ha a nő kezében cigaretta van, az számomra kilőve, bármilyen csinos is.

2012. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó,de jó,hogy te még válogathatsz is...

Dohányos nő vagyok,valahogy mindig olyan fiúkat fogtam ki magamnak,akik szintén cigiztek,szóval nem zavarta őket.Egyszer randiztam egy olyan sráccal,aki elég rámenősen kioktatott,hogy márpedig le kell szoknom.Nem is kerestem többé.

Számomra sokkal taszítóbb az igénytelenség és az erős testszag,mint az,hogy valaki cigizik.Ha meg párkeresésnél ez valakinek kizáró ok,akkor érdekes személyisége lehet.Egy nemdohányzó is lehet lelkileg féreg.Nem ebben kellene különbséget tenni.25/N

2012. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
61%

ma 15:28

A húgom is dohányzott egész addig míg ápolónőként a szeme láttára fulladt meg az egyik volt osztálytársának az édesanyja gyermekei jelenlétében.

Ezt én nem kívánom a gyermekeimnek. A dohányosok gyilkolják magukat kedvükre, de ilyen nővel családban, gyerekekben gondolkodni nem lehet, és igazán minden párkapcsolat ebbe az irányba van elrendelve. A cigaretta az halál, a nőt az élet teszi vonzóvá.

2012. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
58%
Szexis, ha egy nő dohányzik.
2012. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
48%

Engem jobban zavar, ha férfi dohányzik, mert heteró nő vagyok. De úgy vettem észre, általában mindenki megtalálja a párját, épp elég van hozzá dohányosból meg nemdohányosból is, sőt ismerek "vegyes" párost is. Nálam kizáró ok, mert nem szeretem a szagát.


aki ezt írta: "ha belátható távon belül mondjuk 200 méter volt kuka,sosem dobtam el a csikket,az szerintem meg elvárható lenne,h ilyen távokon legyen is kuka" annak viszont nem szívesen laknék a közelében, tekintve, hogy WC sincs 200 méterenként sehol... :D

2012. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ember lennék, ha csak az lenne a "szűrő" a párválasztásban, hogy a jelölt dohányzik-e. Ennél százszor súlyosabb dolgokat is kénytelenek vagyunk tolerálni bizonyos kor után, úgyhogy engem nem igazán érdekel.
2012. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!