Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító az, ha egy nő...

Visszataszító az, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?A dohányosok tényleg nehezebben találnak párt?Ezt sokan mondták és érdekelne,hogy mennyien gondolják még így.

2012. ápr. 28. 23:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
hát nem szoktam kimenni velük cigizni, meg ilyesmi... meg a szüleim se az arcomba fújják, hanem kimennek az erkélyre.
2012. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
61%
Nemtől függetlneül visszataszító.
2012. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Akkor még szerencséd van ebben az esetben.
2012. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon visszataszító.
2012. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasiban is az, nem szeretem. De a párom is dohányzik. Volt olyan ravasz, hogy a randikon sosem gyújtott rá, pedig elég sokat voltunk együtt - kibírta értem, mert tudta, hogy nem szívlelem a bagót. (szüleim erős dohányosok...)

Azóta a másfél dobozt lecsökkentette napi 4 szálra. Mindezt csak énértem.

2012. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
55%

ha egy állapotos nő dohányzik,igen az visszataszító,amúgy miért lenne?az ő élete...

Az meg,h büdösek a dohányosok,meg undorítóak,hát erősen vitatnám...Normális emberek fogat mosnak,dezodort használnak,fürdenek,és mossák a ruháikat,és nem büdösek,akár cigiznek,akár nem...Tudom,ugyanis én nem dohányzom(már,mióta terhes voltam,lassan 2éve),viszont körülöttem mindenki igen.Szóval szerintem érezném,ha büdösek lennének...Persze,egy buli után nyilván mindenkinek füstszagú a ruhája,de mondjuk az enyém is az lenne,annak ellenére,h nem cigizek...Viszont nálunk mindenki kimegy a szabadba bagózni...

Az meg,h nehezebben találnak párt,hát nem tudom,szerintem ez is hülyeség,soha nem volt gond abból,h én cigiztem,semmilyen kapcsolatomban,ha olyannal voltam,aki nem dohányzott,nem gyújtottam rá mellette,vagy arrébb mentem,ennyi...ja,valaki írta,h szemetelnek,szintén ismeretségi körből,és magamból indulok ki,ha belátható távon belül mondjuk 200 méter volt kuka,sosem dobtam el a csikket,az szerintem meg elvárható lenne,h ilyen távokon legyen is kuka...na mindegy

2012. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, én dohányzom a pasim meg nem, miért kell ekkora cirkuszt keríteni a cigi köré, nem értem...

20/L

2012. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

24 A nagy átlagra értem.


Amúgy ha egy terhes nő dohányzik,vagy olyan,akinek kisgyereke van,azt én is elítélem.De ha egy fiatal,abban semmi rosszat nem látok.Szerintem 2 olyan dolog van a cigiben,ami gáz:a szaga a ruhán és az elvonási tünetek.Amúgy ha az ember tudja kezelni és mértéket tartani,akkor semmi rossz nincs benne.A legtöbb dohányos nem paraszt,anno én sem mentem tömegbe cigivel,mindig félreálltam.

2012. ápr. 29. 11:49
 39/48 viki.e válasza:
Szerintem mindenképpen taszító hatása van..
2012. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan szag ami annyira beivódik az évtizedek alatt valaki bőrébe, hogy nem tünik el s igen ez lehet undorító mint a nikotintól sárga bajus, kéz is az.

pl: ha valakinek a véréből a méreganyagokat nem tudja a teste kiszűrni s annyira beteg, hogy hetente végzi egy gép neki a tisztítást nos...neki is jellegzetes szaga van amit nem tud semmijen tufürdővel eltüntetni mert benne van totál mindegy, hogy tehet róla vagy sem.

2012. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!