Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító az, ha egy nő...

Visszataszító az, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?A dohányosok tényleg nehezebben találnak párt?Ezt sokan mondták és érdekelne,hogy mennyien gondolják még így.

2012. ápr. 28. 23:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
81%
nm csak visszataszító, de büdös is
2012. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
80%

1. Aki dohányzik, az büdös, függetlenül attól, hogy mennyit sziv el.

2. Egy NÖ esetében még rosszabb, mert a legtöbb emellett még parfümöt meg desodort is használ - és ez a szagkeverék még undorítóbb, mint csak maga a dohányos-szag.

3. A dogányosnak a keze is büdös és a legtöbször elszinezi a cigi, ezért mindig koszosnak látszik.

4. A legtöbb dohányos szemetel, ahot éppen van, ott dobja el a csikket (kivéve esetleg ha a saját lakásában van).

5. Eleve koszosnak tünik, mert magára is szóródik a hamuból, meg a környezetére is

6. Ha a közelemben van valaki, aki - akárcsak alkalomszerüen is - dohányzik, a hányinger kerülget, annyira rossz a szaga.

7. Akármennyire mossa a fogát, meg rágózik, meg hasonlók, attól még olyan a szájszaga, mintha hetek óta nem mosostt volna fogat.


8. Akik szerint nem lehet érezni, az vagy saját maga is dohányzik és azért nem érez rendesen szagokat, vagy már tönkrement a szaglása.


9. Az egészségügyi oldaláról nem akarok beszélni, az közismert.

2012. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
87%

A cigi fétiseseknek tetszik. (párom is az :D )

Amúgy nagyjából elítélő válaszokat fogsz kapni.

2012. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, nem értek egyet a egyik hozzászólásoddal, miszerint mindenki pár szállal kezdi. Én évekkel ezelőtt napi egy dobozzal szívtam, de le kellett volna szoknom és nem tudtam. Kompromisszumot kötöttem magammal és azóta napi 1-2 szálat szívok, évek óta. Teljesen nem tudtam letenni, mert hozzátartozik sok cselekedeteimhez, így most is néha néha rágyújtok. De van, hogy több napig nem. És nem lesz ebből újra napi egy doboz.

L


Amúgy én is utálom ezt a diszkriminációt. Volt nemdohányzó párom, nem fújtam az arcában és amúgy is gyakran mosok fogat. Őt nem zavarta.

2012. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
90%
Visszataszító, ha egy ember dohányzik. Miért? Mert büdös. Mert mérgezi magát, a környezetét, és közelebbi kapcsolatban engem is. Semmi értelme, nem jó semmire.
2012. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
79%

#24-es

Szerintem itt a legtöbben nem is tudják hogy milyen egy kocadohányossal(mondjuk napi 1 szál) élni, járni. Csak igazi gyárkéményes dohányzókban tudnak gondolkozni aki napi 2-3 dobozzal szív!


A legdurvább hogy ha találkoznak ilyennel azt észre sem veszik hisz ez olyan kevés hogy nincs látható hatása! Még a napi 2-nek sincs igazán. Én nemdohányzóként is néha elámulok hogy milyen "urban legend" hozzáállással tudnak lenni az emberek rengeteg témában...

2012. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
84%
Napi 1-2 szál. Azt még megértem, hogy aki napi 1-2 dobozzal szív, az lusta leszokni, de aki 1-2 szálat, az már minek tartogatja azt?
2012. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
58%
Nem visszataszító, mert minden ember maga dönti el mivel károsítja, vagy nem az életét. DE én nem szeretem a szagát, szerintem büdös, köhögök tőle. Viszont a cherrys vagy vaníliás szivarnak kifejezetten tetszik az illata. Persze azt se szívjon senki nem tanácsokat osztogatok. Nekem csak az elhamvadt dohány szaggal van bajom.
2012. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
66%
Én nem dohányzom, de körülöttem mindenki igen, a párom, a szüleim, a tesóm, a baráti társaságomból egy ember kivételével mindenki (pedig vagyunk kb 15en), és mégsem zavar. nem mondanám visszataszítónak, lesz@rom, hogy ki mit csinál, én arra vagyok büszke, hogy 24 éves létemre, így h mindenki cigizik körülöttem, még soha nem szívtam cigit.
2012. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ugyanúgy cigizel te is csak passzív dohányos vagy, a tüdőd már neked se rózsaszín és ez a baj a cigivel hogy nem csak a saját maga testét károsítja az aki szívja. Nálunk is dohányzik mindenki más és tüdő vizsgálat eredménye után megkérdezték mennyit szívok...ennyit erről
2012. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!