Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz há én sose akarok gyereket?

Gáz há én sose akarok gyereket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha mások kiakadnak, akkor szépen finoman mondd meg nekik hogy miért nem szeretnél gyereket. Ha továbbra is piszkálnak, küldd el őket a vérvörös p*csába, hogy mi a f*sz közük van hozzá.
2012. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%
A te döntésed, ezért eleve nem lehet ilyenbe belekötni. Amúgy én se akarok, még akkor se, ha sok pénzem lenne. Nem hiszem, hogy önzőség lenne, tisztában vagyunk ezzel az életformával.
2012. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. Nem mindenki való anyának/apának. Kár kitolni egy gyerekkel és csak társadalom nyomására vállalni őt.
2012. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
96%
Mert miért lenne gáz? Ebben a mai világban már nem lehet eltartani.
2012. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
88%

Nem gáz. Én sem akarok egyébként, legalábbis most így érzem.

26/L

2012. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
13%

Nem kötelesség abban az értelemben hogy senki nem parancsolhatja meg.De öregebb korban senki ne csodálkozzon ha nem lesz új generáció aki megkereshetné a nyugdíjra valót,nem lesz tb meg semmilyen szociális háló,ha ellepnek majd minket az idegenek és helyettünk is szaporodnak.

Egészséges szervezetben biológiai program a szaporodás igénye,a szexnek eredetileg funkciója a gyereknemzés.Nem gondolom hogy mindenkinek való de mégiscsak ez az élet rendje ha tetszik,ha nem.Biológiai utasítás.Az életet ajándékba kapjuk,illik megbecsülni és továbbadni.

2012. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
3%
Nem gáz inkább csak szánalmas és magadnak való vagy.
2012. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz, csak találj hozzá olyan partnert aki szintén nem akar.
2012. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
90%
A te életed, a te döntésed. Senkinek nincs joga beleszólni!
2012. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
95%
nem gáz. inkább az a gáz a gyerek szemszögéből aki azért szül mert ez az elvárás..
2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!