Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz há én sose akarok gyereket?

Gáz há én sose akarok gyereket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

utolsó...kib.aszott ostoba vagy. tudtad?

ahelyett, hogy itt osztanád a nem létező eszedet, inkább szaporodjál már, oszt hallgass!

2012. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
0%
Akkor miért élsz? Te is vhogy lettél vagy azt hiszed a gólya hozott?
2012. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
5%

Borzasztó stílusban vitatkoznak itt.


Egy csecsemőt gondozni kell, ha valaki vállalja, hogy felkel hozzá akkor nincs is gond, de ha nem akarnak felkelni hozzá, nem akarnak tenni semmit érte. Na ez a gond. A gyerek egy lelki nyomorék lesz.


Egyébként eljön az a pillanat amikor a kérdező is akar majd gyereket. Most attól bizonytalan hogy még nem akar. Tapogatózik, hogy milyen is a személyisége.

2012. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
36-os, gratulálhatsz magadnak, hogy milyen "nagyszerű" ember vagy. Az meg hogy jön ide, hogy bőven gyerekvállalás előtt vagy? Egyszer majd neked is lesznek gyerekeid, és te is meg fogsz öregedni.
2012. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:

"Kedves" 40-es!

Én sem akarok gyereket, de eszemben sincs 50-60 éves koromig bulizni,mert egyáltalán nem vagyok az a partizós típus. Ostobának még senki nem nevezett, sőt, szerintem elég okos vagyok. :)

És hogy befolyásolható lennék? Hülyeség! Akkor már rég kitaláltam volna, h mégis kell min. 2 gyerek, mert körülöttem még a csapból is az folyik, hogy legyen sok gyereked.


A kérdésre válaszolva: nem, nem gáz. Ha szerinted úgy teljes az élet, hogy nincs, ne legyen gyereked. :)

2012. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Engem az döbbent le, hogy a nagy "gyerekcsinálópártiak" mind a nyugdíjjal meg az öregkorral jönnek!!!

El nem tudjátok képzelni, hogy van olyan ember aki nagyon szeret dolgozni, és nem tudja a saját életét munka nélkül elképzelni? Ha nekem nyugdíjba kéne mennem, én inkább elpusztulok!!!! Én igenis addig fogok tekerni, amíg birok.

Ja és még valami:

én a normál megélhetésért küzdő ember vagyok, nem vagyok se gazdag, se karrierista.

Bulizni évente kb. egyszer megyek el, nyaralni 15 éve nem voltam, - kb. mert tátott szájjal alszom el este ahogy beesem az ágyba a fáradtságtól.


Szerintem a gyermektelenek 90 % -a így gondolkodik, és csak a maradék 10 % a pénzhajkurászó és/vagy nagyvilági bulizós és/vagy karrierista.


U.i: nem az öregeknek kéne nyugdíjat osztogatni, hanem a beteg, magatehetetlen testi-szellemi leépült egyedülélő embereket kéne valahogy normálisan gondozni emberhez méltóan.

Az öregeknek pedig szintén emberi munkát kellene találni, mindenkinek a saját képességei/szakmája szerint.

Ja hogy nincs munka?

Az más kérdés...

2012. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
én sem birom elkepzelni.25/l
2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

"Gáz há én sose akarok gyereket?"

há nem..

2012. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!