Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz há én sose akarok gyereket?

Gáz há én sose akarok gyereket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
Szerintem igen az. Általában lelki,vagy pszichikai okai lehetnek.Az ember úgy teremtődött,hogy bele van kódolva az utód nemzés . Azt megértem,ha valaki nem akar, mert nincs stabil kapcsolata,anyagi helyzete miatt felelőtlenségnek tartaná,bizonytalan abban,hogy alkalmas lenne rá,szóval sok oka lehet annak,ha valaki valamilyen körülmény miatt nem akar gyereket. Valószínű,hogy neked is van valamilyen okod,csak esetleg még nem vagy vele tisztában.Úgy tudom ilyenkor a nőgyógyász javasolja a pszichológust,mert lehet,hogy mire te magad rájössz,hogy mégiscsak szeretnél,már késő lesz.
2012. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem megyek pszichológushoz azzal, hogy nem akarok gyereket. Miért is kéne??

Ez nem egy "betegség", nem is egy "probléma". Más kérdés, hogy alapból nem hiszek a pszichológusokban, de ettől függetlenül sem értem, hogy miért kéne ezzel bárkihez is fordulnom? Nekem ilyen az életem, és kész.

Vagy küldjünk el mindenkit egy kis agyturkászásra, aki máshogy gondolkodik, mint ami az elvárás?

2012. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó hülye vagy. MAjd akkor fogsz sírni ha 50 évesen jut eszedbe, hogy hú valamit "elfelejtettem". Szánalmas a felfogásotok. Nem azért jövünk létre, hogy szaporodjunk DE legalább valami JÓt is hagyhatnátok itt a világban, ha már ti korcsok lettetek. :)
2012. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
90%
utolsó. ezzel a hozzáállással itt csak te vagy a korcs. remélem nem szaporodtál. :)
2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
88%

33-as, és mi van azokkal, akiknek nem lehet gyerekük, de nem szeretnének örökbefogadni, az egyéb próbálkozások pedig nem sikerülnek, és ezért feladják? Ők is korcsok?


Lehet, hogy mi 50 évesen azért fogunk sírni, mert nem lesz gyerekünk, de te meg akkor azért, mert a gyerekeid sem fogják rád nyitni az ajtót, mert olyan szörnyű természeted és felfogásod van, hogy mindenkit elmarsz magad mellől.

2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát nehezen mert aki megérdemli és nem nyűgnek veszi az "új" élet megteremtését azzal tudok normális is lenni :) S még bőven a gyerekvállalás előtt vagyok :)
2012. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:

MOYO válasza:


A párom 26éves, én 37.

Nekem van 2 gyerkőm a volt házasságomból, így nekem mindegy volt, hogy lesz e még, vagy nem.

Ő viszont egyáltalán nem akart!!


Aztán találkozott a gyerekeimmel. :)

Azóta szeretett volna.


Mikor kiderült, hogy terhes, anyja, mamája kiakadt.

Olyan balhét vertek, hogy csak na.

Én mondtam nekik, hogy akkor most látták utoljára Őt :)


Most már lenyugodtak és augusztusban jön a baba is :)


---------------


De, hogy válaszoljak is... Nem baj!!

Az, hogy ki rontja el a gyereket, ki hogy bánik a gyerekkel, nem attól függ, hogy akarják e!


Nekem a második nem volt tervben, de imádom egyformán mind a kettőt! És majd a harmadikat is.


Ha Te így jól érzed magad, akkor nem kell foglalkozni vele. Van, akinek így jön össze.

2012. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 my2k válasza:
17%
Nem gáz. Az ország vezetése majd feltölti kínai meg zsidó fiatalokkal. Semmi gond nem csak kívülről hanem belülről is bomlasztani kell az országot így hamarabb eltűnik az a 10 millió magyar.
2012. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
87%
my2k! ezt a sz.ar szöveget! akkor szüljél le vagy 10-et...nehogy kihaljunk!
2012. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%
Vígasztaljátok csak egymást hogy mások is vannak olyan selejtesek mint ti magatok.Ettől még igen nagy gáz ha nem akar valaki gyereket.Ha nincs mert nem lehet az más,de ha nem akar valaki az egy elfuserált szánalmas vegetáló életmódról tanúskodik,legyen bármilyen "sikeres" is a "karrierben" valaki.Fetrengjetek csak tovább a libsi mocsokban és bulizzatok 50-60 éves korotokig mint a sületlen feleségek,gyengék vagytok mint a harmat és könnyen befolyásolható ostobák is-ez van.
2012. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!