Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy csinaljam, ti...

Nem tudom, hogy csinaljam, ti hogy csinalnatok? 16eves lany vagyok de mar a jovon gondolkodom, nem szeretnek egyetemre menni inkabb dolgozni ahogy befejezem a liceumot.

Figyelt kérdés
Nem szeretnem "elpocsekolni" az idomet az egyetmere,inkabb helyette dolgozni(kimennenk a parommal kulfoldre).Ti hogy vagytok evel?Mit gondoltok errol a helyzetrol?Muszaly,hogy mindenkinek legyen egyetemje?
2009. jún. 24. 10:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De pont ez az, hogy nem mindegy mit dolgozol, mert azt napi 8 órában minimum csinálni fogod. Egyáltalán nem mindegy, hogy trágyát lapátolsz naponta 8 órát, vagy egy bőrfotelből hallgatod mások panaszait napi 8 órában pl.


A te napjaidban nem az lesz a meghatározó időtöltés, hogy a pároddal vagy, hanem hogy valamit dolgozol. Ideális esetben ezt a valamit te szereted csinálni, rosszabb esetben nem. Aztán hazamész teljesen kikészülve, fáradtan, reggel úgy ébredsz, hogy már megint ez. Hogy a kettő között milyen hangnemben fogsz beszélni a te pároddal, persze megjósolhatatlan, de az esetek nagy többségében ez sem ideális.

2009. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!