Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha legszívesebben otthagynék...

Néha legszívesebben otthagynék mindent, és elköltöznék örökre! Megtennétek?

Figyelt kérdés

29éves vagyok, van egy élet társam, meg egy 1 éves babám!

Az élettársam úgy szórakozik, hogy kínoz "játékosan"

mindig vállam üt mint a az ember a haverjaival szokta csinálni. De néha már annyit kapok egy nap, hogy belilul a vállam. Csavargatja a karom.. X elget (amikor a karomra, vagy a hátamra X et rajzol a körmével) fáj.


Én attól tartok, hogy szép lassan egy két év és verésbe fog átcsapni ez az egész "játékos" kínzás!


Amikor mondom neki, hogy hagyja abba és ne csinálja, akkor nevet, és tovább csinálja!


A szüleim tehetősek, ők vették ezt a lakást amibe lakunk, kicsi, de megvagyunk benne.


Mit csináltátok ebbe a helyzetbe?


2012. máj. 7. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Látleletet mindenképpen vetess orvossal,így ha bizonyítani kell,lesz mivel Kb 2000ft.Mazohista hajlamai vannak a párodnak.A hatóságra bízd az intézkedést,és ne maradj vele egyedül,amikor kiteszik.Hiába van papírod,azért nem lesz egyszerű.Sok sikert.
2012. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, a látlelet az fontos! Beszélj a háziorvossal! Nem szabad szégyelleni, őt pedig köti az orvosi titoktartás.

Ezt azért írom, mert az én férjem ilyen volt. Eleinte csak így játszott velem is, amikor megmutattam a nyomokat, nevetett.

Később már vita alatt többször elfajult a helyzet.

Megfenyegetett, hogy ha el merem hagyni és elviszem a közös gyermekünket, akkor utánam jön és nem kerülök ki a keze közül élve.

Amikor elmenekültem tőle, agyrázkódással és fojtogatási nyomokkal kerültem kórházba.

Látleletet vettek és feljelentették. A sok fenyegetésből nem lett semmi, mert a lábát sem merte betenni abba a községbe, ahol ma is élünk a fiammal, akit kiragadtam a kezei közül.

A bírósági tárgyaláson a fiamat is meghallgatták és az apát eltiltották a fiától.

Nem szeretném, ha a te kapcsolatod is így eldurvulna, időben lépjél ki belőle!

2012. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

fiam még csak 1 éves és látja amikor "játszásból" kínoz, és mindig lekonyul a szája :(


látlelet: csak kicsi kék foltok lesznek egy két helyen, ezzel nem megyek semmire :(

2012. máj. 7. 12:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor szökj el.Nincs lehetetlen,csak tehetetlen.Tényleg nem éri meg kivárni,amég ez jobban elfajul.Olyan olvasni a kérdésedet,mintha egy horrorfilmet néznék,csak ez valahol élőben megy.Szegény gyerek:(
2012. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tesóm férje rendőr, Ő is valahogy úgy játszik ahogy azt Te leírtad. Idióta játék ugyan, de számára játék, semmi több. Főleg nem fenyegetés. Tesóm karján is szoktak lenni foltok, neki se tetszik, de ha határozottan rászól, és leállítja akkor a férje tudja mikor elég. Ha félsz tőle,mond el hogy félsz, és fejezze be, azonban abban biztos vagyok, hogy nem akar bántani.
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!