Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A korábbi abortuszom miatt...

A korábbi abortuszom miatt elítél az anyósom és a hátam mögött szid a férjemnek. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nem a férjemtől voltam terhes, egy korábbi barátomtól.

Amióta bejelentettük, hogy terhes vagyok olyan dolgokat mond a férjemnek, hogy miért volt ilyen felelőtlen hogy egy ilyen nőt felcsinált, hogy rossz anya vagyok és hogy az első nehézségnél le fogok lépni.

Megértem, hogy ha valaki abortusz-ellenes, meg is hallgattam a véleményét nem egyszer, nem kétszer. De ez már 10 éve volt, semmi köze a mostani házasságomhoz nem beszélve a lányomról....

Ő nem tudja, hogy a férjem ezeket visszamondja nekem.


Beszéljek vele?


2012. máj. 9. 11:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék hozzá és megmondanám, tessék, mondja a szemembe, hogy tudjak rá válaszolni is! Messziről könnyű ugatni meg ítélkezni!

A férjed meg nem értem, miért nem állítja le a kedves mamát. A titoktartást megszegő nődokin meg ugyancsak megdöbbentem. Az ilyent engedik praktizálni?

2012. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"A nődoki lánya osztálytársam volt, apuka elpofázta otthon."


Akkor szépen jelentsd fel a nődokit, ugyanis őt köti az orvosi titoktartás.

2012. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

Első körben a férjedet kérdezd, hogy mit szólna hozzá, ha beszélnél anyósoddal?! Mégis csak tőle tudod ezeket a dolgokat és őt hoznád kellemetlen helyzetbe, ezért kérdezd meg tőle!


Amúgy én nem foglalkoznék vele, gondoljon, amit akar.

2012. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Titoktartás: már 10 éve történt, akkor anyukám nem akart még nagyobb felhajtást. Állítólag én voltam "rossz példa" a lányának, hogy mi lesz ha lefekszik a barátjával...

Várni kell a házassággal a szex-hez: nem azért vetettük el, mert nem voltunk házasok.....


A férjem azért mondja el, mert nem akarja hogy mástól tudjam meg.


Legközelebb valahogy finoman szóba hozom, hogy hallottam ez a véleménye rólam. Kíváncsi vagyok, vajon a szemembe is megmondja-e. Vagy ez hülyeség?

2012. máj. 9. 11:46
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
De, szerintem menj el hozzá és kérd meg, akkor már mondja a szemedbe, ne a hátat mögött pofázzon!
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetsz vele, de fölösleges. Itt a lenne a lényeg, hogy szidjon téged, ha nem az abortusz, akkor ahogy a háztartást vezeted, vagy a hűséged, vagy zugivó vagy... szóval mindegy mit, csak valamit rád kiabálhasson. Egyszóval ha leszállna a mostani vesszőparipájáról, az abortuszról, akkor találna, vagy kitalálna valami mást. Inkább kerüld őt el, előbb-utóbb csak megunja, ha nem vált ki a hülyeségével semmiféle hatást belőletek.
2012. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd meg anyósodtól, hogyha abortusz helyett megtartottad volna a gyereked, jobban szeretne?


Ha ez velem történt volna meg, én leültettem volna anyóst, és elmondtam volna neki, hogy miért döntöttem az abortusz mellett.

2012. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hat en meg nem ultettem volna le,mert semmi koze hozza.
2012. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha könnyen felidegesít az anyósod, akkor inkább ne beszélj vele, hisz babát vársz, kár lenne feleslegesen idegeskedned. De, ha nyugodt tudsz maradni, mondd meg neki, hogy rosszul esik, amit csinál, de semmi esetre se magyarázkodj, hogy anno miért döntöttél az abortusz mellett, hisz az nem tartozik rá, és úgyis csak pletykálná tovább...
2012. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges felizgatnod magad anyósod miatt. Ha nem az abortusz miatt, akkor akármilyen más dolog miatt nem kedvelne.
2012. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!