Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A korábbi abortuszom miatt...

A korábbi abortuszom miatt elítél az anyósom és a hátam mögött szid a férjemnek. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nem a férjemtől voltam terhes, egy korábbi barátomtól.

Amióta bejelentettük, hogy terhes vagyok olyan dolgokat mond a férjemnek, hogy miért volt ilyen felelőtlen hogy egy ilyen nőt felcsinált, hogy rossz anya vagyok és hogy az első nehézségnél le fogok lépni.

Megértem, hogy ha valaki abortusz-ellenes, meg is hallgattam a véleményét nem egyszer, nem kétszer. De ez már 10 éve volt, semmi köze a mostani házasságomhoz nem beszélve a lányomról....

Ő nem tudja, hogy a férjem ezeket visszamondja nekem.


Beszéljek vele?


2012. máj. 9. 11:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag valszeg már tényleg elévült ez a dolog, szóval a doki ellen (ha még él és praktizál egyáltalán) a "kutyaharapást szőrivel" stratégia müxik, el kell róla terjeszteni a valóságot, hogy szószátyár, nem tartja be az orvosi titoktartást... oszt majd les, ha csökken a forgalma, elhúz a paciensei egy része máshoz...

Anyóst meg udvariasan meg lehet kérni, hogy sziveskedjék ezentúl a saját dolgaival foglalkozni, nem a mások életében vájkálni... de valójában szerintem a fia sokkal egyszerűbben le tudná állítani, ha az ilyen dumái elkezdésekor egyszerűen fogná magát, felállna, és kimenne... anyós pajti meg lökje a sódert a konyhaszekrénynek...

2012. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!