Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Párom nagyon sokat dolgozik. 8-19-20-ig van távol. Mostanában többször ment el szombaton is, mert az ő szavaival élve, nincs munkaideje, mert ő a főnök, éjjel-nappal rendelkezésre kell, hogy álljon.

Én egy 1 éves és egy 3 évessel vagyok itthon, nem ovis a nagy. Semmi, de semmi segítségünk nincs, ez szó szerint így van. Nagyszülők nem foglalkoznak az unokáikkal.

Béreljük a lakást.

3. babánkat várom.


Párom tegnap azt mondta, hogy el kell mennie dolgozni. 18tól hívogattam, de nem vette fel a telefont és nem is hívott vissza. 20.30 körül írt sms-t, hogy úton van haza.

Kiderült, hogy a haverjaival töltötte a napot. Ezt mondta.


Én nagyon mérges vagyok, mert tudja, hogy most nem tudom megfürdetni a két gyereket, nagyon vártam, mert amikor elment, mondta, hogy 18-ra hazajön.


Értem én, hogy vágyik egy kis szórakozásra, de én meg segítségre. Egész héten egyedül vagyok a gyerekekkel, rosszul vagyok, fáradt vagyok. Mégis megtette.


Mit gondoltok erről?


2012. máj. 13. 09:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyen felállásban nem tudod ellátni a 2 gyereket, miért vállaltál egy harmadikat is? A férjednek is jár a sok meló után egy kis kikapcsolódás, a haverokkal sörözés. Abban igazad van, ha megígérte, hogy hazamegy, és még sem tette, hogy haragszol, de meg kell őt is értened.
2012. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%
Van akinek sokkal többet dolgozik a párja... Engem és a testvéreimet anyukánk úgy nevelt fel, hogy apu 1 hónapban csak egyszer volt itthon pár napra.
2012. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Ha két gyereket nem tudsz ellátni miért vállaltatok egy harmadikat is? Főleg albérletbe? Mi az, hogy most nem tudom megfürdetni a két gyereket?
2012. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
53%
Ő melózik látátstól vakulásik, te vagy a gyerekkekel, ez egy alapvetően korrekt felállás. Most akkor nem értem, milyen jogon is várod el, hogy a férjed még a te feladatod is ellása? Mert ugye ha előre le van egyeztetve, hogy gyere már haza, mert kellesz, akkor ok, nyilván meg kell csinálni. De te ilyet nem írtál, csak azt, hogy beszervezted neki még a külön programot. Nekem ebből az egészből az jön le, hogy te fáradt vagy, meg nincs kedvem stb, és azért nyavajogsz, mert nem tudod kinek lepasszolni a melót. Öszintén szólva gyerkesen viselkedsz, az embernek nem a másikat kell nézni meg irigyelni, hanem a saját melójára koncentrálnia. Igen, gyereket nevelni nem könnyű, nade kérlek, ott van az egész napod, nem igaz, hogy nem lehet megoldani a dolgokat. Számos anya megoldja, ha gondod van, akkor azt nem a segítség hiányában, meg nem a férjedben kell keresni, hanem neked kell céltudatosabban megszervezni a napod.
2012. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Miért vállaltam a 3. babát? Mert a PÁROM és én megbeszéltük, hogy MINDENBEN segít. Tudja, hogy hányok, rosszul vagyok, de most sem jön haza, mikor tudja, hogy mennyire rosszul vagyok.


Este ő fürdet 20kor mindennap.


Én nem hajnaltól mikulásig dolgozom, hanem napi 24 órában, többet, mint ő. Akinek van egy-két gyereke, az tudja, hogy miről beszélek.

3,5 év alatt EGYETLENEGYSZER sem voltam sehol, nem enged el, mert ő nem KÉPES vigyázni egyszerre a két gyerekre. De amikor egy volt, akkor sem vitte ki még a játszótérre sem.

Dupla annyit keres, mint a gyedem, szóval nem tart el engem.

Miért albérlet? mert egyik oldalról sem fizetik ki a szüleink az örökségünket, ami járna nekünk. Ha megkapjuk a pénzt, készpénzre tudunk venni egy nagyobbacska lakást.

2012. máj. 13. 09:49
 6/44 anonim ***** válasza:
68%
Lehet h akkora már a pocakja h nem tudja emelgetni a gyerekeket? Vagy csak terhességi rosszullét!?
2012. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

És, amióta terhes vagyok a 3. babával, azóta jár haza 20 után. Addig 17-18ra járt haza.

Ő ugyanúgy szerette volna, mint én.

2012. máj. 13. 09:51
 8/44 A kérdező kommentje:

Igen, 3. hónapban járok, és iszonyúan rosszul vagyok. Aki volt ebben a helyzetben, tudja, hogy miről írok. És igen, elvárnám, hogy most ne haverozzon, majd pár hét múlva.

Kb 2-3 havonta elmegy pár napra lanpartizni. Ezzel eddig sem volt gond. De megígérte, hogy hazajön, nem jött, és hazudott, hogy hol van.

De én vagyok a hibás szerintetek.

2012. máj. 13. 09:52
 9/44 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom,hogy hol laksz,de minden városban van családsegítő szolgálat,ahol még a gyereknevelésben is segítenek.keress fel egy ilyet..
2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom ez eddig is így volt. Nem kellett volna harmadik gyereket vállalni.
2012. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!