Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan élted meg, hogy...

Te hogyan élted meg, hogy apukád elhagyott?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és az apuka magunkra hagyott minket. Azt mondta nem kell neki gyerek, és ez az én döntésem egyedül. Jómagam nem bánkodom egy ilyen szemétládáért, de egy barátom (anyukám is az ő pártján van) azt mondta vetessem el, mert egész életében apa komplexusa lesz, és szenvedni fog az apja miatt. Kiváncsi lennék azok véleményére, akiket elhagyott az apjuk, hogy hogyan élték ezt meg? És ők is úgy gondolják jobb lett volna, ha édesanyjuk nem ad nekik életet?

#terhesség #probléma #egyedülálló anya #elhagyottan #nincs apám #gyereknevelés egyedül
2012. máj. 13. 17:21
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia...

Én nem régen láttam egy filmet, feliratosan, a címe: a bátorság emberei. Ez főleg férfiaknak szól. Kérlek, nézd meg te is és a volt párod is.!

Innen le tudod szedni.!!!! :)

2012. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Eleve ne úgy állj hozzá, hogy a gyerekednek lenne bármit is megbocsájtania! Te tettél valamit? Szerintem nem.
2012. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A filmet megnéztem, és köszönöm. De sajnos nem tudom megmutatni a volt páromnak, mert nem keresztény, nem magyar és nem ismeri az Istent. 12.-ik hétig nem akarom újra felvenni vele a kapcsolatot, mert rá akar venni az abortuszra. De utánna elküldöm neki, talán megért valamit belőle.

Azonban a film felnyitotta a szememet, és nincs kizárva, hogy egyszer valaki apaként fogja szeretni, de a legfontosabb, hogy velünk van mindig Isten.

Mindenkinek erőt és bátorságot a keresztünk felvételéhez!

2012. máj. 14. 00:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Ostobaság az a hozzá állás, hogy el kell vetetni egy gyereket, csak mert az apa lelépett. Nekem se volt apám, és mégis teljes életet éltem gyerekként és élek most is, mert anyukámtól rengeteg szeretetett kaptam. Előfordult igen hogy gondoltam rá miért nincs velünk, miért hagyott el, de ezeken idővel túl léptem és nem foglalkoztam vele. Az meg egyáltalán nem biztos hogy nem találsz egy férfit aki mellettetek lesz, és szeretni fogja a kicsit, sajátja ként.
2012. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 szandii.11 válasza:
Ne vetesd el! Ez a legfontosabb! Engem apám 2 éves koromba otthagyott. Mikor anya megszült akkor még a korházban se volt hajlandó megjelenni. Most egy városba lakunk mi anyával az egyik oldalán. Ők meg a másikon. De ha az utcán találkozok vele akkor meg se ismer. Nem hoz születésnapomra, karácsonyra sem semmilyen ünnepre semmit.!
2012. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem tudom jókor ìrok-e még,de engem is elhagyott apám 3 éves koromban ahogyan a féltesóimat ès tesómat is. Eddig bele sem gondoltam,de ahogy kezdôdött az iskola már zavart hogy mindenkièrt az apukàja jön... Bevallom hiányzik nekem egy apuka de n így visszatekintve jobb is h elhagyott
2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sajnos èn apakomplexusos lettem ès mindig szemètlàdàkba botlottam ebbe a rohadèk vilàgban
2023. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!