Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekek felvilágosításakor...

A gyerekek felvilágosításakor megemlítenétek a másságot?

Figyelt kérdés

Vagyis elég-e annyi, hogy a fiúknak a lányok tetszenek, és fordítva, a lányoknak a fiúk. Egymásba szeretnek. Plusz természetesen egyéb részletek.

Vagy kell-e azt is mondani, hogy néha azonban előfordul, hogy egy fiú egy másik fiúba szeret bele.

Vagy csak akkor érdemes elmondani nekik, ha később ők maguk rákérdeznek erre, mert mondjuk hallották egy osztálytársuktól, netán ovis társuktól?


2012. máj. 16. 23:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem lesz azért homoszexuális, csak mert kiskorában megtudta, hogy ilyen is van.

És a pedofíliáról is valamilyen szinten beszélni kell, hogy a gyerek tudjon a cukros bácsikról.


A gyerekek olyasmiket hallanak, amit a szülők nem is gondolnának sokszor. Jobb, ha ezt otthon tisztázzák, mint egymás között adják tovább a hülyeséget.


Ráadásul a gyerek megtanulja, hogy a "kényes kérdéseket" is megbeszélheti a szüleivel.

2012. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
73%

A kedves válaszolók negatív része baromira büszke lehet magára.Komolyan.Azt tudtam,hogy tele van ez az ország homofób,begyepesedett,ítélkező emberekkel,na de ez...Tényleg szívből gratulálok.Viszont arra kíváncsi lennék,ha szívetek csücskéről kiderülne,hogy meleg/leszbikus,akkor mit tennétek?Bezárnátok egy toronyba?Erényövet tennétek rá?Mert ahogy elnézem az állapotokat,nagyon efelé tartunk.Az pedig külön érdekesség,hogy a homoszexualitásba belekeveritek a bestialitást,pedofíliát,stb.Az utóbbiak kéremszépen büntetendő szexuális bűnelkövetők,míg a melegeket/leszbikusokat a törvény nem bünteti,max a ti félétek.Ugyanis ők így születtek és ezzel nem ártanak senkinek.Nem csoda,hogy felvonulnak a jogaikért,mert már elegük van abból,hogy kővel/tojással dobáljátok őket,és nem foghatják meg az utcán egymás kezét mert jönnek a nagyon kopasz emberek és megverik őket,vagy kigúnyolják.Az is érdekes dolog,hogy a skandináv országokban simán le tudnak szervezni egy Pride-ot anélkül,hogy rendőrsorfalra lenne szükség az agresszív tömeg elől.Ők sokkal kulturáltabbak mint mi.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:Igen,egy bizonyos kor után beszélnék neki róla,akkor,amikor már megérti a dolgokat és azt is,hogy nem szabad felettük ítélkezni.Mondjuk olyan 10-11 éves korában,én is akkor kaptam anyukámtól az első felvilágosításomat és semmi baj nem volt vele.

És mielőtt valaki firtatná a szexuális hovatartozásomat:heteró vagyok,akit széles látókörrel neveltek.25/N

2012. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
19%

Igen,sok skandináv országban elfogadott a buzulás,de sok országban elképzelhetetlen és tiltott:)

Akkor meg?Ki az a király,aki megmondja ki csinálja jól?

Ha szívem csücskének férfiként pasija lenne,onnantól csalódnék magamban,összeomlanék és beletörödnék,de már nem szeretném annyira.

2012. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

"Azt tudtam,hogy tele van ez az ország homofób,begyepesedett,ítélkező emberekkel,na de ez..."


Te így gondolod, szíved joga.

Én meg úgy, hogy van néhány deviáns másságkultuszban szenvedő, akik az abnormalitás minden formája mellett harcosan kiállnak. Az arányokat szerencsére jól látod, törpe kisebbségben vagytok.


Írtam már, leírom neked is: nem érdekel senki nemi orientációja, amig azt a hálószobája 4 fala közé zárja. Sosem bántanám ezért még verbálisan sem.

Amint ezt egy kamion platójáról kezdi hirdetni rózsaszín bőrtangában, attól kezdve viszont rohadtul irritál, ráborítanám a kamiont.

De ha csak egymás kezét fogva látok az utcán egy egynemű párt, akkor is kiütközhet az arcomon a méla undor, bár megdobálni nem fogom őket. Ha neki joga van így kimutatni a másságát, te se vitasd azt a jogomat, hogy undorodjak ettől.

És ne gyere azzal, hogy a heterók is kézenfogva flangálnak az utcán, mert az normális, ez meg nem. Akkor sem lesz az, ha sokszor és hangosan ismételgeted, mert valami nem attól normális, ha te annak tartod, de még csak nem is attól, ha én, hanem attól, ha a társadalom nagy része annak tartja.

Ezt a dolgot pedig a társadalom túlnyomó része nem tartja annak, bár tudja és elfogadja a létezését.

Ha viszont a kamion platójáról harcolnak a "jogaikért", azzal épp azt érik el, akkor az őket nem kedvelő, de elfogató társadalom ellenük fordul.

De ezt szerintem a gondolkodásra képes homoszexuálisok pontosan tudják.

2012. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
68%
Számomra hihetetlen azt olvasni, hogy valaki kevésbé szeretné a gyerekét attól, hogy a saját neméhez vonzódik. Hogy lehet ilyen semmiség miatt csalódni benne? Árt ezzel bárkinek is? Nem. Kevésbé lesz kedves, okos, humoros? Nem. Az ő érzései ezzel változnak a családja, barátai iránt? Nem. Viszont: boldogabb lesz, ha azzal lehet, akit tiszta szívéből szeret? Igen. A szülő, mikor vállalja a gyermekét, vállal vele MINDEN nehézséget, és, hogy MINDIG szeretni fogja, kitart mellette, támaszt nyújt neki! A gyereknek is elég nehéz lesz szembesülni a nehézségekkel, és akkor pont a szülei -akikre leginkább támaszkodhatna- elfordulnak tőle??? Nekem semmi bajom a homoszexuálisokkal, de az őket lenéző, vádaskodó kreténekkel már annál több gondom van! Pláne, hogy a saját gyereküket is elítélnék ezért, és kevésbé szeretnék...gratulálok...
2012. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
65%
teljesen egyet értek veled előző. Az ilyenekre egy zsák krumplit nem bíznék, nem hogy gyereket.
2012. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
57%

Tíz ok a melegházasság tiltására:



1.Melegnek lenni nem természetes. Az igazi magyarok elutasítják a természetellenes dolgokat, mint a szemüveg, poliészter és a mobiltelefon.


2. A melegházasság arra ösztönzi az embereket, hogy melegek legyenek, ahogyan a magas emberek társasága is megnöveli a testmagasságot.


3. A melegházasság legalizálása ajtót nyit mindenféle őrült viselkedésnek. Az emberek akár a kutyájukkal is házasságot kívánnak majd kötni, hiszen a kutyának is jogi státusza van és képes aláírni a szükséges dokumentumokat.


4. A heteroszexuális házasság intézménye ősi hagyomány, amely mit sem változott az idők során. A nő napjainkban is tulajdontárgy (helye a konyhában, az asszony verve jó), árják nem házasodhatnak zsidókkal, a válás illegális.


5.A házasság intézménye kevésbé lenne méltóságteljes, amennyiben a melegházasságot engedélyeznék. Benkő Dániel tévéműsorban kötött házasságának szentsége teljesen megsemmisülne.


6.A heteroszexuális párok házassága azért megengedett, mert gyermekeket produkál. Meleg párok, terméketlen párok és az idős emberek házasságát nem szabadna megengedni, mert az árvaházak még nincsenek tele és a világnak több gyermekre van szüksége.


7.Nyilvánvaló, hogy a meleg szülők meleg gyermekeket fognak nevelni, hiszen a heteroszexuális szülők is heteroszexuális gyermekeket nevelnek.


8.A melegházasságot nem támogatja a vallás. Egy olyan teokráciában, mint a miénk, egy vallás értékrendjét az egész országra érvényesíteni kell. Ezért van Magyarországon is csak egy vallás.


9.A gyermekek nem tudnak felnőni, ha nem látnak férfi és női példaképet otthon. A társadalom ezért tiltja meg szigorúan, hogy egyedülálló szülők gyermeket neveljenek.


10.A melegházasság megváltoztatná a társadalmunk fundamentumait, így soha nem tudnánk alkalmazkodni az új szociális normákhoz. Ahogyan nem sikerült alkalmazkodnunk az automobilhoz, a multinacionális vállalatok megjelenéséhez és a hosszabb emberi élettartamhoz sem.


Törzsanyag: Mickey Kaekage Hizzle

2012. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó,ez nagyon tetszett:)
2012. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
41%

"Törzsanyag: Mickey Kaekage Hizzle"


Igencsak komoly és elismert szaktekintély lehet, nem is tudom, hogy nem hallottam még a nevét. Pedig még a fészbukon is fent van.

Ezek után teljesen átértékeltem az életemet.

2012. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
59%
Nem.Minek világosítsam fel erről?Nem minden napi dolog a melegség.
2012. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!