Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek nagyon ideges, ha meglátom a volt élettársamat? én hagytam el, nem szeretem, sőt, nagyon rossz a viszonyunk, de van egy gyerekünk, és ezért kell néha látnom.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is hasonló volt a helyzet (szerencsére már nem). Nem tudom, mennyi idős a gyermek, de ha már legalább óvodás, akkor alakítsátok a következőképpen a láthatást: pl. péntek du-tól hétfő reggelig. Így péntek délután volt élettársad hozza el az oviból/suliból, hétvégén vele van, és hétfő reggel ő viszi be. Nálunk így működött, egyáltalán nem kellett találkoznunk. Kommunikáció e-mailben zajlott. Tudom, hogy rossz, de még mindig jobb, mint az állandó feszültség.
2012. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Azt tudom mondani, hogy akármennyire is nem szereted a férjedet, akármennyire is utálod. AKKOR IS VAN EGY KÖZÖS GYEREKETEK.

Gondolj bele abba, hogy milyen érzés lenne hogy ha te nem láthatnád a gyerekedet, vagy gondolj arra hogy a bíroság úgy dönt hogy hetente egyszer láthatod a gyerekedet!


Meg kell értened, hogy neki is vannak érzései hogy szereti a fiát, hogy vele akar tőlteni egy kis időt.


Az apa és a fia közötti visszony, nem te rólad szól, nem arról szól hogy te ideges leszel-hanem arról hogy a cslád együt legyen, egy kis időre-arról hogy az a szerencsétlen apa aki néha láthatja a fiát jól érezze magát abban a kis időben.


A válaszom egyszerű, nem kel hogy ideges legyél-egyetlen megoldásod a megértés és a fiadért tett szeretet.

2012. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

20/F


Remélem segítettem.

2012. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!