Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz egyes társkeresős...

Mit szólsz egyes társkeresős nők magas elvárásaihoz? Eszedbe jutna ilyen nőkkel családot tervezni?

Figyelt kérdés

Csak egy létező példa a sok közül:

Elvárja, hogy a jelöltnek legyen nagy lakása, családi ház előnyt jelent. Legyen autója, ami tíz évnél fiatalabb. Ne legyen adóssága. Legyen minimum fél millió forintos fizetése, de jobb, ha eléri a milliós nagyságrendet.

Of course minimum jóképű, sportos, művelt, vele egykorú, vagy fiatalabb legyen.


Mit gondolsz az ilyen nőkről? A fellegekben járnak? Nem gondolnak bele hogy ha van ilyen az vagy foglalt, vagy nem egy számítógép előtt görnyedve keres barátnőt, mert nem szorul rá? Netalántán, nem ismerik a nagy magyar valóságot? Ezek a nők nem gondolnak bele, hogy egy ilyen férfi ha létezik és összejönnek akkor sem sokáig lesz az övék? Csak anyagias az ilyen nő, vagy vannak érzelmei is?


Ha van véleményed, ne tartsd vissza!



2012. máj. 31. 09:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%

Azert az nem gazdag még. 1 fokkal feljebb léphettél gratulálok de ki tudja meddig tart ez? Ugyanis ami az övé nem a tiéd.

Vajon el is vett vagy csak a párod?

Az én férjem meg is mondta sose venne el gyerekest.

ne kanyarodjunk el a kérdéstől amúgy.

A lényeg ezek teljesen normalis elvárások amiket felsorolt a kérdező ha az aki az elvárásokat kiirja hasonló kategóriáju ember, ha nem gazdag pl azt a szépséggel dipomával kompenzálnatja . De ugye ti se láttatok még olyat hogy egy playmate egy utcaseprő bácsikával? Olyat meg hogy andy vajna bácsi palácsik timivel igen ugye?

Nekem összejött és kívánom hogy más is talalja meg a boldogságot a kategóriájában!

2012. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
Ja és az én férjem 1 millió felett keres egy hónapban igaz csak 2 diplomája van nem 3.de dr.i címe van. 4 lakása 1 háza. És egy közös villánk. Az albérlők nagy százalékát ismerjük mivel 7 lakást adunk ki . Vannak érdekes mentalitások..
2012. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Látom nem sikerül leküzdeni az olvasási problémáidat....írtam, hogy a férjem...érted?

Egyébként nekem is van házam, meg diplomám, de mivel az övében élünk, ez egyáltalán nem téma.

2012. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Bizony akkor imádkozz, hogy ne rúgjon ki a hétlakásos férjed, mert akkor mehetnél a villádba, amit nem hiszem, hogy fennt tudnál tartani....
2012. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
26%
Ugy látszik te sem tudsz olvasni olvasd el írtam már hány saját lakásom van nekem. Meg házam..a villa meg 50-50% tulajdonu
2012. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt kötve hinném hogy jobb nő vagy nálam ugyanis én bejutottam a miss universe döntőjébe pár éve, és mindenki csodálja a szépségem. Nyertem is kisebb versenyeket. De irigykedj nyugodtan gyerekes anyuka.
2012. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
3%
Primitiv meg te vagy nem a férjem aki életeket ment.vitatkozzál csak.
2012. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen, néha én is csodálkozom, hogy milyen ronda vagy átlagos nők kerülnek be oda. Az utcán százszor szebbek rohangálnak...Úgyhogy ezzel nem dicsekednék, majd gyerekszülés utána, ha olyan alakod lesz mint nekem akkor ugrálj, te nem gyerekes. Undorító vagy!
2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%

És őszintén kívánom, ha esetleg odáig lealacsonyodnál, hogy gyereket szülsz, egy 20as felesleg maradjon rajtad, aztán ugrálhatsz a szépségeddel. :)

Sose feledd, egy szép nőnél mindig van szebb. :))

2012. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szép vagyok és vékony is.anyámat meg a nővéremnek nézik nem vagyok egy hizasra hajlamos szerencsere jó a genetikám. Minenhol. Megcsodálnak szerencsére. Akkorákat röhögök rajtad.minek ez a vita? Fáj hogy más kategória vagy? Igen én a felsőkategóriás vagyok te meg jó esetben is a férjed esetleg külsőd által egy alsó középkategória. Ez az igazsag ha megpukkadsz akkor is!
2012. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!