Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolatból házasság?

Első kapcsolatból házasság?

Figyelt kérdés
Párocskámmal az elsők vagyunk egymásnak, fiatalon elköteleződtünk. A barátnőim azt mondták, hogy kíváncsi leszek később, amikor már késő lesz. Nagyon ragaszkodó, és hűséges vagyok, de ebben a kíváncsiságban tényleg van valami. Előfordul, hogy másról fantáziálok, meg hogy megtetszik valaki az utcán, aztán elkalandoznak a gondolataim, hogy mi lenne, ha másképp alakult volna az életem, és most mással lennék. Irigy vagyok a barátnőimre, akik már sok férfivel voltak, hogy milyen tapasztaltak, meg olyan jó érzés lehet ezt számom tartani (ne értsetek félre, így kívülről tényleg olyan jó belegondolni, hogy így sorba teszik, hogy ki hogy csókolt, stb...) Valahogy ez hiányzik, mert teljesen kimaradt nálam, még csak nem is randiztam mással. De közbe meg érzem, hogy nekem csak ő kell, szeretem őt, és olyan szép, hogy ő az egyetlen férfi az életemben. Beszéltem vele erről, és azt mondta, ő nem érti, hogy mi lehet abban a jó, ha sorba teszi az ember a partnereit... Szóval nem értett meg, és most lelkiismeret-furdalásom van, hogy "én ilyenekre vágyom". Nyugtassatok meg, hogy ez normális (ha az egyáltalán), vagy ha van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban, azt is szívesen várom!:)
2012. jún. 1. 09:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
77%
ja és a barátnőid fogják tönkretenni az egész kapcsolatot, utána meg jót röhögnek rajtad. Keress olyan barátnőket akikkel hasonló a szitu és megértenek nem hülyeségekre ösztönöznek.
2012. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második férfi az életemben a férjem.Az elsővel 2Xszer voltam együtt nem is emlékszem rá milyen volt.Volt a kapcsolatunknak egy olyan szakasza mikor én is ezen filoztam mint te de aztán ez elmult.10éve vagyunk együtt és egyáltalán nincs kedvem más pasit kiprobálni.Szeretem a férjem és a kiváncsiság teljesen elmult.
2012. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
De jó:):)
2012. jún. 1. 09:59
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid rosszindulatúak. Milyen barátnők az ilyenek? Egyébként nekem speciel jó pár pasim volt, mielőtt megállapodtam. Én pont az ellenkezőjét érzem, hogy miért nem tudtam hamarabb megtalálni a férjem...
2012. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Te is elismered,hogy a barátnőinek igaza van,mert tényleg kiváncsi vagy,hogy milyen lehet más férfi csókja,gondolom a szex is érdekel,csak nem merted leírni.Nem házasodnék addig,amíg úgy gondolom,hogy nem elégít ki,ami most van és összehasonlítást akarok,hogy van-e nála jobb.
2012. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
69%
Annak, aki nem az igazit keresi nyilvánvalóan az a célja, hogy minél többel legyen együtt. A gáz csak az, hogy erre még büszke is. De hát kinek mi a fontos :)
2012. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
39%
Ez mind szepnek es jonak hangzik de kesobb meg banni fogod miert nem eltel miert nem buliztal...minel tobb ferfitipust megismersz annal jobban megtanulod ki a megfelelo szamodra...en is koran elkoteleztem magam anno negy evig voltunk egyutt elso nagy szerelem en is biztos voltam az erzeseimben de ahogy teltek az evek es jottek a hetkoznapok rajottem ,hogy miert nem eltem , miert nem buliztam elegendot ismerkedtem es elkezdtem felrekacsintani es bulizni de kozbe meg lelkiismeretfurdalast ereztem...de a mai agyammal ha most talakoztunk volna akkor tutti egyutt maradtunk volna mert tapasztalt vagyok mashogy kezelem a dolgokat ...most uj parom van akivel van egy gyonyoru kislanyunk es nagyon boldogok vagyunk de ez ennak koszonheto ,hogy eltem persze nem fuvel faval nem az a fajta vagyok es nem vagyok kivancsi mar milyen lehet massal mert tudom...es nem az jar a fejembe ,hogy mi lett volna ha??? DE azt bekell vallanom van olyan ,hogy valaki az elso szerelmevel marad orokre csak ez tenyleg nagyon ritka.
2012. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatúak a barátnőim, mert soha nem mondták, hogy hagyjam ott, meg nem akarnak ők tönkretenni semmit, csak picit kirekesztve érzem magam. Ők olyan vagányabbak, belevalóbbak lettek (gimis barátnők, régen nem voltak ilyen különbségek) csomó kaland, buli, pasik, és jó látni őket, ahogy mesélnek. Aztán meg csak rákérdeznek viccből, hogy "mi van a papával" és akkor annyira azt érzem, hogy komolyan olyanok vagyunk, mint egy idős házaspár. Tudom, hogy csak viccelődnek, de akkor is.
2012. jún. 1. 10:04
 19/52 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én is hasonlóan érzek, ezért meg tudlak érteni. Mondjuk én e kapcsolatom előtt randiztam másokkal és csókolóztam, de egyikkel sem feküdtem le.

Én azt tudom mondani, hogy az embernek szüksége van arra hogy máshonnan is tapasztalatokat gyűjtsön. Ha nagyon elfajulnának az érzéseid, és már nagyon vágyakoznál arra hogy másokat is "kipróbálj" akkor beszéld meg a barátoddal, hogy te úgy nem tudod leélni az életed, hogy mással ne randiztál volna, biztos meg fogja érteni, ha szeret és elfogad. Ilyen esetben szerintem érdemes megállapodni abban, hogy mondjuk 1-2 ónapig külön éltek, és másokkal randizhattok, persze feltételeket is lehet szabni: pl nincs szex mással, vagy csók, attól függ mennyire veszitek szigorúan. Ezzel megerősödhet a kapcsolatotok, és minden alkalommal mikor egy másik pasit ismersz meg, meg fogod látni, hogy egyik sem lesz olyan jó mint a barátod.

Igen, ennek van egy veszélye: lehet hogy ő vagy te nem akar(sz) majd visszatérni a régi kapcsolatodba...

2012. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
A férjem az első volt..7 év után rájöttem hiányzik valami..nekünk nem jött be,mi elváltunk.Én ennyi év után nagyon megbántam,hogy az elsőhöz hozzámentem.Végig olyan érzésem volt,hogy valamiről lemaradtam,valamit nem próbáltam ki.(és itt nem a sok szexre gondoltam,vagy ezer pasira)..
2012. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!