Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolatból házasság?

Első kapcsolatból házasság?

Figyelt kérdés
Párocskámmal az elsők vagyunk egymásnak, fiatalon elköteleződtünk. A barátnőim azt mondták, hogy kíváncsi leszek később, amikor már késő lesz. Nagyon ragaszkodó, és hűséges vagyok, de ebben a kíváncsiságban tényleg van valami. Előfordul, hogy másról fantáziálok, meg hogy megtetszik valaki az utcán, aztán elkalandoznak a gondolataim, hogy mi lenne, ha másképp alakult volna az életem, és most mással lennék. Irigy vagyok a barátnőimre, akik már sok férfivel voltak, hogy milyen tapasztaltak, meg olyan jó érzés lehet ezt számom tartani (ne értsetek félre, így kívülről tényleg olyan jó belegondolni, hogy így sorba teszik, hogy ki hogy csókolt, stb...) Valahogy ez hiányzik, mert teljesen kimaradt nálam, még csak nem is randiztam mással. De közbe meg érzem, hogy nekem csak ő kell, szeretem őt, és olyan szép, hogy ő az egyetlen férfi az életemben. Beszéltem vele erről, és azt mondta, ő nem érti, hogy mi lehet abban a jó, ha sorba teszi az ember a partnereit... Szóval nem értett meg, és most lelkiismeret-furdalásom van, hogy "én ilyenekre vágyom". Nyugtassatok meg, hogy ez normális (ha az egyáltalán), vagy ha van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban, azt is szívesen várom!:)
2012. jún. 1. 09:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen, de én nem hiszek benne....

23N

2012. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
47%

Olyan baromságokat hordanak itt össze a nők... -.-


Ha csak egy kib. pasit próbáltál ki egész életedben, honnan a rákból tudod, hogy milyen a többi??!! Úgy beszéltek a férfiakról, mintha igazából az összes tökugyanolyan lenne, és ha egy bejött, akkor a többi is pont ugyanaz lenne, persze, egyikőtöknél nincs soha semmi veszekedés, nincs olyan dolog ami nem tetszik benne, amiben megváltozhatna, de ti ezt úúúúgyse akarjátok mert olyan fenemód tökéletesek vagytok -.-


A kérdezőnek azt üzenem hogy teljesen normális hogy így érez, és később mér rohadtul megbánhatja, ha összenőnek a párjával megszokásból és totál beleragad egy ellaposodott kapcsolatba, ami tök biztos meg minden, de olyan unalmas, hogy az életkedv is elmegy tőle.


Kislány, YOLO!!!!! ;)

2012. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!