Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem és köztem az...

A vőlegényem és köztem az alábbi párbeszédről van vélemény? Most szakítunk.

Figyelt kérdés

ezt írja: "mindenkinek úgy néz ki a bnője,ahogy a pasija akarja."

erre én: "mindenki szereti a bnőjét ha az szőke, ha barna, ha kopasz akkor is, mert őt szereti, nem a haját. te mit szólnál, ha leborotválod, és azért kidobnának?"

erre ő: "szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"


1. külön vagyunk már,csak ezért nem szóban hangzanak el dolgok.

2. előzmény: megtiltott sok mindent, nem hordhatok szoknyát,nem festhetem a hajam, stb stb - így most befestettem.

3. nekem legjobban az tűnt fel, hogy "bnő" szót használ, nem a "párját, szerelmét, stb" ez fáj a legjobban


senkivel semmit nem tudok megbeszélni, teljesen egyedül vagyok, csak innen várhatok bármit sajnos most.


2012. jún. 3. 09:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy az is lehet, hogy ez a végjátszmázás. SOk kapcsolatban a szakítás után eljön egy durva játszmázás, amikor "csak azért is mondok neki valami bántót, mert már úgyismindegy". Nem egy nőnek tettek már ilyen megjegyzést, hogy nem tetszett a külseje, vagy rossz volt a szexben. Ez mindig arra irányul, hogy csökkentse a nő önbecsülését, hogy ne találjon rövid időn belül új pasit. Az ilyet nem kell komolyan venni a férfiaktól. Igenis tetszettél neki, semmibaja sem volt a külsőddel csak még ezen szemétkedik (nyilván tudja hogy nem vagy megelégedve magaddal)
2012. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
23%

persze ennyi korlátozás már feszélyez, de pl nekem az se fért bele a kívánságkosárba hogy ne borotválja le a muffját, mert egy kis szőrt szerettem volna rá :S De nem.

Na jó én meg cserébe nem nyalom ki többet, egyszer jól felhúztam h szétélvezze az agyát, majd befejeztem, hogy tudja eztán miről marad le :D

2012. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudnék olyan emberrel együtt lenni aki korlátoz...az én párom mindig azt mondja bármit teszek is vagy veszek fel szép vagyok meg hogy nekem minden jól áll , nem így van....szeret és mindenbe szépnek lát ez az igazi szeretet szerintem....(8 éve vagyunk együtt)

De hát ízlések és pofonok....

2012. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

teljesen más kapcsolatban kapni ezt.

mert ott legalább ott van a kapcsolat.

könnyű úgy mesélni, hogy milyen gáz pl a "muffja" amikor veled ébred veled alszik.

ne hasonlítgassuk már az én helyzetemhez.


ez a "játszmázós" dolog elgondolkoztatott. hogy még ilyenkor is csak az van benne, hogy még jobban csak forgassa bennem a "kést".

legutóbb azt írtam neki, hogy látom igazából, soha nem szeretett. hát rám hagyja, higyjek, amit akarok...

nem semmi :(

2012. jún. 3. 10:41
 25/39 anonim ***** válasza:
56%
Milyen komoly jegyesség volt ez, hogy most levélben zajlanak a társalgások...
2012. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
írtam, külön vagyunk, ezért a levél!
2012. jún. 3. 10:57
 27/39 anonim ***** válasza:
56%
Akkor is furcsállom. Elvileg házasság előtt jártatok, nekem bizarr, hogy levélben osszátok egymást. Elég semmilyen kapcsolat lehetett, bár ez a részletekből ki is derül.
2012. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%

"szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"


Nos ez valamelyest igaz, de nyilván ha valaki nem való a kedvemre, a szememre, azzal nem kezdek románcot. A kedves barátos viszont azzal, hogy dolgokat tilt, a tulajdonának tekint.

Nagyon nehéz út áll előtted, hogy ezt kiheverd, de légy erős, és ne sajnáld. Ettől mindenki jobbat érdemel.

2012. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
66%
De jó nem csak nekem tiltanak meg dolgokat. Bocs nem a kérdésre válaszoltam
2012. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: soha életedben ne engedd meg senkinek, hogy MEGTILTSON neked bármit. Ennyi a lényeg. Jobb, hogy most egyedül vagy - úgy értem: egy ilyen buta díszpinty nélkül. Lesz több és jobb: egy valódi Ember.
2012. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!