Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem és köztem az...

A vőlegényem és köztem az alábbi párbeszédről van vélemény? Most szakítunk.

Figyelt kérdés

ezt írja: "mindenkinek úgy néz ki a bnője,ahogy a pasija akarja."

erre én: "mindenki szereti a bnőjét ha az szőke, ha barna, ha kopasz akkor is, mert őt szereti, nem a haját. te mit szólnál, ha leborotválod, és azért kidobnának?"

erre ő: "szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"


1. külön vagyunk már,csak ezért nem szóban hangzanak el dolgok.

2. előzmény: megtiltott sok mindent, nem hordhatok szoknyát,nem festhetem a hajam, stb stb - így most befestettem.

3. nekem legjobban az tűnt fel, hogy "bnő" szót használ, nem a "párját, szerelmét, stb" ez fáj a legjobban


senkivel semmit nem tudok megbeszélni, teljesen egyedül vagyok, csak innen várhatok bármit sajnos most.


2012. jún. 3. 09:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
39%

Az én barátom mostanában azt mondja meg,hogy mit vegyek fel... Ő se engedi a hajfestést avagy hajszínezést..

Ha nem veszek fel rövidnadrágot,akkor bepukkad,hogy sose hallgatok rá és elkezd bunkózni... Már kezdem ezt unni...

De pont a legrondább cuccokat mondja,hogy vegyem fel,amiben nem érzem magam jól,de nekem természetesen fel KELL vennem...


A te pasidat nem sajnálnám,egy felszínes tuskó,ha találkoznék vele,egy hatalmas pofont le is kevernék neki...


u.i.: a pasik nem figyelnek arra,hogy mit mondanak és észre sem veszik,ha vérig sértenek,ha ezt megemlíted,akkor hisztis vagy,de ők sose lehetnek hisztisek,mert akkor is te vagy hisztis blablabla

2012. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%
A 09.29.-es válaszadó mindent leírt, ami lényeg, egyetértek vele!!! nem tudok mit hozzátenni, talán csak a saját tapasztalatomat. En is hasonló egyeddel voltam együtt, és még éppen idöben kapcsoltam, és szakítottam. Elöször fájt, mert már megszoktam, hogy mellettem volt, aztán rájöttem, hogy sosem szeretett igazán. Csak a kinézetemet szerette de tökre nem érdekelte, hogy valójában ki vagyok legbelül.
2012. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
95%
Miért foglalkozol vele, hogy miket mondott, ha már szakítottatok? Majd foglalkozzon vele a következő barátnője, neked már semmi közöd hozzá. Jegyezd meg az esetet, hogy tanulj belőle és később ne kezdj ki hasonló mentalitású emberrel, de ne rágódj rajta, ne gyártsd magadnak fölöslegesen a problémákat!
2012. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
hát igen. túl kellene már tennem magam rajta. csak most még a "sokkos" állapotban vagyok.
2012. jún. 3. 09:59
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele.

Hamarosan jobban fogod magad érezni.


Nem hordhatsz szoknyát és nem festhetsz hajat? Ez nonszensz! :D

Az én párom szeret szőkén, feketén és vörösen is. Mindig az volt a kedvence, amilyen éppen voltam :)

2012. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%

szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"


2. előzmény: megtiltott sok mindent, nem hordhatok szoknyát,nem festhetem a hajam, stb stb - így most befestettem.


ez egy ellentmondás...gyakorlatilag elvárta, hogy ne szépítsd magad, (no szoknya no hajfestés) aztán meg reklamál..

2012. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%

És mit tett volna, ha beteg leszel?

Én nekem az egész testem pikkelysömörös, mégis velem maradt párom, mert ettől független is szeret.

A tiltás durva, van egy ismerősöm, ugyanígy járt el a hapsija, nem hordhat szoknyát, nőies szandált, topot, sminkelés tabu: ezek mind azért, hogy ne nézze meg más...

2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%
Jó hogy kidobtad és nem vártad meg amíg öregszel pár évet és amiatt nem fogsz neki tetszeni. De vígsztaljon az, hogy az ilyen pasi sosem lesz boldog.
2012. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Gyerek, mint ősanyáink korában. -.-"
2012. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy egy felnőtt embernek megtiltanak valamit???? Az nem egyenrangú kapcsolat hanem alárendelt viszony. Az én férjem azt mondja mindegy milyen szinű a hajam, mindegy mi van rajtam ő akkor is szeret hiszen engem szeret és nem a hajam vagy a ruháim.persze megmondjuk egymásnak ha valami nem áll jól a másiknak vagy nem előnyös, de nem tiltja meg akkor sem hogy felvegyem, hiszen felnőtt nő vagyok el tudom dönteni mit akarok.
2012. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!